SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie progresuj, dobiera sie jedne cięzar i zasuwa trzeba sie rozgrzac i wziac tyle ile mozna
drop seria to zmniejszenie obciążenia i robisz na maxa tyle ile wyjdzie, kazdemu inaczej w zalzności od ilosci włókien szybko- i wolno kurczliwych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Głooooodna jestem. Zaraz mi wyjdzie dzień ekstra wysoki. Poza bilansem zjadłam jeszcze kawałek pomelo, kawałek masła, ze 3 plastry wiejskiej kiełbasy i zaraz zjem pakę jakiejś mrożonki. Niepotrzebnie wlazłam do SPAMu. Oni tam jakieś karkówki i boczki, smalce i masła na tłusty czwartek wsuwają, a Hubert się redukuje na 5200 kcal. JAK ŻYĆ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
tez jestem glodna,a w lodowce swiatlo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
shrimp2
Głooooodna jestem. JAK ŻYĆ?


Czas spać chyba czyt. i ja się rozglądam za czymś extra - ponad bilans

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
krewetko, jak na koloniach, albo we wojsku (jak mniemam) kolacje juz podali i teraz to tylko mozna sobie pogadac o tym co by sie zjadlo i czekac na sniadanie musimy sie nauczyc celebrowac uczucie glodu taki maly redukcyjny masochizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
No, dzisiaj zdecydowanie lepiej, dziękuję

Dzień 11 - miska niska, stretching & friends



godzina stretchingu
15 minut orbiego
MC, wiosło i zarzut - tyle ino żeby utrwalić i żeby trener rzucił okiem czy bardzo nie kaleczę

Tylko czekać aż mnie kijem chłopaki pogonią
Po wczorajszym zarzucie mam dziś malowniczy siniak na obojczyku Dumna jestem jakby to były co najmniej obrażenia wojenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
krewetka, dziecko wojny

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siniaki są piękne, też jakoś nigdy mi nie przeszkadzają.
I jak wrażenia, nowy trening zaczyna się coraz bardziej podobać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
shrimp
Po wczorajszym zarzucie mam dziś malowniczy siniak na obojczyku Dumna jestem jakby to były co najmniej obrażenia wojenne



Krewetko uważaj, owiń się cała jakimś ręcznikiem czy co - ja sobie kiedyś zęba obruszyłam zarzutem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium