SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
Hey,Krewetko! Zalecono mi lekture Twych dziennikow Jestem pod wrazeniem! Ja dopiero zaczynam i mam nadzieje,ze uda mi sie tak jak Tobie powodzonka w dalszych bojach! Kibicuje mocno

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ano, my z Kokosik szyfrem do siebie, bo obie crash**emy
SeaHorse nuki to klasyk tego forum Kiedyś jedna chłopina napisała coś o treningu dla nuk i się przyjęło
Swoją drogą, dzisiaj nuki pieką jeszcze bardziej Poszłam z kumpelą na zakupy, ledwo weszłyśmy do sklepu a ja w stronę wind. Koleżanka wielkie oczy, bo zawsze ją namawiam na schody, a dzisiaj sama z siebie poleciałam do windy. I musiałam się tłumaczyć
Adziszcze no to Ci ktoś zadanie domowe zadał Trochę stron się namnożyło Widziałam Twój dziennik i trzymam kciuki za wytrwałość i wyniki (ino z czasem krucho, to się nie wpisuję ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Wiesz co Krewetko, przyjedź do Poznania i zawstydź tych pakerów na mojej przyszłej siłce. Wczoraj zabijali mnie wzrokiem....mnie leszcza mogą ale Tobie to by mogli co najwyżej przetrzeć ławeczkę przed wyciskaniem.

Z wyrazami szacunku i tego..podziwu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Jolka ja też leszcz, więc wrażenia nie zrobię, a i do Poznania niestety daleko (a szkoda, bo piękny), ale jakbyś zaprosiła na wspólny trening naszego lejdiskowego Karka vel MagdęK i by im niepozorne dziewczę ponad setkę w MC dźwignęło, to by się skończyło podskakiwanie i od razu by był szacun na dzielni A Magda jest z Poznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Krewetko. Oszukalam juz Magde :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
Hey,Krewetko ciesze sie,ze lookasz na moje wypociny dziennikowe;) Na razie przeczytalam prawie caly dziennik nr 1daje kopa hehe zapraszam do mnie czasem na pogaduchy oczywiscie treningowo- dietkowe hehe

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O matko..nie oszukalam a odszukalam....ręce opadają z tym jablkopadem :) miłego dnia Krewetko życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Niedziela, spowiedź zatem

Fikanie:



Micha:
3ci tydzień crash diet z dwoma dniami ładowania węglami

Cyferki:


Zostały jeszcze dwa obwody do odrobienia i mogę iść realnie do przodu

Dziś ładowanie Kocham węgle
Placek wg Dafne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Boszz... dalej na crashu? Podziwiam i trzymam kciuki.
Ja miałam zapędy, żeby powtórzyć za ciosem crasha ale po dwóch dniach normalnego jedzenia opuściły mnie całkowicie takie myśli...
Podobne ładowania miałam - naleśniki z owocami - dużo naleśników z jeszcze większą ilością owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Oooo ciotka, za ten placek to się kop należy Też chcę taki - zrób mi!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium