SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
krewetka, kto da radę jak nie Ty!!! i gratuluje biegu w drugi świąteczny dzień szczęśliwego wskoku do 2013 Roku!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Fajnie że wróciłaś, do tego mamy ten sam trening i wymiary podobne, ja dopiero zaczynam swój 1 tydzień więc będę podglądać i porównywać się do ciebie (jako wzór oczywiście)
bieżnia z wznosami mi się podoba za to te niby interwały na orbim nie polubiłam przy 4 zbiera mi się na wymioty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. zamieniaj jak czujesz ze ci lepiej bedzie
2. w 5 tygodniu bład powinien w 4 dniu byc siłowy, w 8 tygodniu tylko jedne siłowy w zamian GPP

siwetny start jak barki? jakby co to rób zawsze shoulders mob. w ramach rozgrzwki do siłowego

Reziolki, tak razem z krewetka sie przygotowujecie do Miss Fit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ależ się czuję mile połechtana takim przyjęciem


w 5 tygodniu bład powinien w 4 dniu byc siłowy
W 4 dniu mam siłowy 1, ale nie mam nigdzie siłowego 2. Jeśli ma być w tym tygodniu tylko jedna siła, to jest OK.

Bark odpukać w porządku. Robię w ramach rozgrzewki kilka ćwiczeń na niego, a na koniec do rozciągania dorzucam wiszenie na bramie, skręty i wymachy nóg w wiszeniu

reziolki super, będę zaglądać. Jak polecisz tak ostro jak z siłowym, to zgubię język żeby Cię dogonić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie, że wracasz Twój dziennik jest jednym z dowodów prawdziwości stwierdzenia, że jak się chce to wszytko można, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
nigdy się nie wpisywałam ale podglądałam
gratuluje wyników. życzę mocy i siły w 2013!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Krewetko - cycki Ci znikają! Aleś poleciała MOCY na cały rok życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Krewetko - cycki Ci znikają!
No nie mówiłam, że pyskate? I jeszcze złośliwe na dodatek
Ale czekaj, czekaj. Widziałam, że masz iść teraz kondycyjnym, to będziesz inaczej śpiewać, jak sobie swoimi zęby na bieżni wybijesz. A ja jak ten motylek, lekko, z gracją
Dobra, trochę przeszarżowałam

Micha


Kapusta z grochem to świąteczne resztki, więc szacowana pi razy drzwi.
Łosoś dziki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Wymiary miażdżą, nie wchodzę w 2013 dopóki nie zobaczę krewetkowych fot...(i nie mówię tu o tych wypasionych w kosmos avkach).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium