SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
jeny, 65 minut na bieżni - jesteś maj hiroł Też mnie to czeka niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Fakt, dla mnie też to było nie do pomyślenia.

obliques: hmmm intrygujace ... kiedy ostatni raz robilas zwykle aero? Masz mozliwosc.. godzina
kreweta: Aero samo, a nie 20 minut po siłowym? No to nie pamiętam, chyba nigdy. Same interwały - 20 minut to pewnie z pół roku temu.
I to aero przez godzinę kręcić? Jak te laski co machają różową hantelką i godzinami kręcą aero?
Żyrafka: Krewetko ja też nieraz dochodzę do godziny i nie czuję się z tym źle
kreweta: Zyrafko zrobiłam dzisiaj 20 minut aeroby na orbim i po 10 minutach się znudziłam i wypatrywałam końca
maj 2012

Fajny ten dziennik. Niczego się nie wyprze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czasami trzeba cos zrobic co sie nie lubi, ale juz proszę pierwsze tygodnie minęły niedługo połowinki a później z górki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Arphiel
65min i to na maszynie,

też tak mówiłam ,ale jak dostaniesz rozkaz od szefowej to też byś śmigała aero godzinne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Poza tym inaczej czyste aero, a inaczej interwały. Jak się pilnuje podbijania, próbuje gdzieś znaleźć resztki oddechu, modli żeby odpuściła kolka, co chwilę sięga po ręczniczek, a jak się uda, to czasem nawet i po wodę to czas inaczej płynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
no mnie się dziś nie udało sięgać po wodę, bo co już chciałam po butelkę sięgnąć to już 30 sekund minęło i musiałam podbijać znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
aineko
no mnie się dziś nie udało sięgać po wodę, bo co już chciałam po butelkę sięgnąć to już 30 sekund minęło i musiałam podbijać znowu

Też tak mialam ostatnio,przez to tez pewnie te doglosy dziwne wydawalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques w dzień 3 mam teraz:
15min +5 wznos
orbitrek 5x30/30

Ten orbi to akcja i odpoczynek po 30sekund? Taki krótki programik, czy tam coś zjadło?
Chyba że to 30 min/30 min to przeniosę na piątek, bo w czwartek nie zmieszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
shrimp2

Chyba że to 30 min/30 min to przeniosę na piątek, bo w czwartek nie zmieszczę


też o tym myślałam jak czytałam rozpiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha ha, nie 30/30sek krotki trening tu macie w planie bardzo roznie raz krotko raz dlugo, za kazdym razem inne pobudzenie i ciagle wzrasta. wszystko dazy do tego byscie umiay dawac z siebei wszytsko w krotkim czasie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium