SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Fela ja Ciebie podziwiam

Spadłam na drugą

Wczorajszej miski nie wklejam bo była dziwna. Najpierw czit, potem po pracy padłam nieżywa i obudziłam się w nocy, więc ogólny burdel. Do tego w związku z powyższym wyszedł DNT.

Wczorajsze pomiary :/



Ostatni burdel w misce, w pomiarach i w głowie sprawił, że uzgodniłam z Szefową, że na razie rezygnuję z czitowania, bo mi ewidentnie nie służy, a ja czuję, że się zaczynam miotać. Zostaje więc system 6 x 1600 + 1 x 1800, wszystkie dni LC. I od razu mi lepiej

Dzisiaj więc grzecznie.
Dzień 46 - miska niska, trening siłowy B



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli uważasz, że czity nie są dla Ciebie, to dobrze, że z nich zrezygnowałaś. Ale czemu samo jabłuszko obszamałaś w jednym posiłku? Wiesz, to również może powodować u Ciebie napady głodu, a zauważyłam, że zdarza się u Ciebie w miskach właśnie duża przewaga węgli nad białkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Leciałam na trening i nie chciałam się napchać, a coś jednak chciałam wrzucić

Dzień 47 - miska niska, trucht



Truchtanie przez ...30 minut
No bez 5 sekund gdzieś w trakcie, bo jechała R-ka na sygnale i MUSIAŁAM ją przepuścić

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-03-24 21:35:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
wow 30 min! kurde, ja sie cieszylam jak glupia przy 17 min graty!

Magdak, jabłuszko bylo z tranem, tłuszcze tez spowalniają rozkład wegli - wyrzut insuliny wiec nie tak źle

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Yosia ale Ty pewnie biegłaś, a ja się toczyłam świńskim truchtem, z wolna, aczkolwiek bez gracji

Ale i tak się cieszę jak prosię

Michą się nie cieszę. Dożarłam brazylijskie. Sporo. W sumie lepiej takie, niż M&Msy w kolorowym lukrze (a mam takowe), no ale poza bilansem. Chwilę jeszcze posiedzę, a głodna jestem :/ Nakupię dziś po pracy marchwi i poszukam kalarepy, może znajdę. Muszę pomyśleć co by dało radę chrupać liczenia, bo ja muszę gryźć Świeży ogórek w słupki by był ok. Młoda, nie piekąca rzodkiewka. Kurde, krótka lista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Krewetko, ja podjadam czerwoną kapuchę, więc może i Tobie przypasuje

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
ja tak chrupie kapustę, najtańsze toto, słodkawe, jak kalarepa głowka 3 kg w tydzień idzie a kalarepe w tesco upolowalam chyba za 3 zl.

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kalarepy tez bede szukac bo uwielbiam

ja sie oszukuje starta na grubych oczkach na tarce czerwona kapusta z oliwa, cytryna, octem balsamicznym, sol, pieprz z marchewka/cebula (mozna zrobic male wiaderko i trzymac w lodowce)... no co wpadnie w rece sie wrzuca.
i jak nie lubilam czerwonej kapuchy to bardzo mi smakuje surowka-i jest dozwolona

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-03-25 13:39:59

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzięki za rady Jakoś nie brałam pod uwagę, ze można chrupać kapustę. Jem kiszoną i na ciepło, ale faktycznie, da się też gryźć jako surowiznę. Ale, ale ...mam kalarepę

Dzień 48 - miska niska, DNT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
tez mam kalarepe co prawda tylko jedna bo drogo za nie chcieli, wolalam kupic 300g boczniakow za te same pieniadze... delicacy

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium