SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że tu kolejna silna Lejdi ujawnia swe prawdziwe oblicze - ładny RDL.
Niechęć do aero rozumiem, mnie nudzą już po 3min, a do tego czuję się jak meduza (no bo jaki babochłop tyle aero kręci? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
MagdaK
a do tego czuję się jak meduza (no bo jaki babochłop tyle aero kręci? )


heh! dobre aero jest super, o ile na przemian z siłowym, albo po
Krewetko wybacz zaśmiecenie

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-05-29 10:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z bolem serca informuje ze ten dzien jest prawidlowy i nastawiony jak widac na "zmeczenie" materialu
Masy z tego nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
te wypady chodzone to jest masakrator nóg, a na dobitkę jeszcze te przeskoki, oj moje nóżki miękły przy tych ćwiczeniach, a jakie eleganckie zakwasy miałam moja koleżanka zaś (chodziła ze sztangielkami 2kg) po 3 seriach na drugi dzień musiała się podtrzymywać drzwi, żeby wyjść z auta

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzień 112 - DNT

Miska przegięta i możliwe, że niedoważona, bo tłuszcz na oko i zapomniałam o tej cholernej kiełbasie i awokado jak pod wieczór liczyłam, byłam pewna że mam jeszcze margines, a tu zonk.



W pracy z deka sajgon. Ten weekend mamy sądny, także jeszcze kilka dni urwanie łeba, papierkologia itp. przyjemności. Do niedzieli jestem wyjęta z siłowni, chyba że coś w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzień 113 - świński trucht



Dzisiaj świńskotruchtanie żeby nie było, że całkiem oddałam pole i tylko narzekam, że samo z siebie nie chudnie
Nie patrzyłam na stoper dokładnie, bo się nie dogaduję z telefonem jak go mam na ramieniu i leci muza, ale całość 40 minut z tego jeden marsz ok. 2 minuty, ze 3 po minucie, reszta trucht, czyli powinno być do 35 minut, z odchyłką +/- minuta do dwie
W międzyczasie zaliczyłam drobną kolkę i trochę czułam kolana, jak zaczynałam truchtać po przerwach, no i oczywiście nadal dyszę jak parowóz, ale suma sumarum porównując z tym co było kiedyś jest niebo a ziemia
I milion pięćset ludzi biegało, rolkowało i rowerowało Naród się zaczyna na poważnie sportowić

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-06-01 00:20:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
To gratuluję postępów w biegach :) też uwielbiam tą formę atywności :)

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
No prosze, prosze, nim sie obejrzymy a maratończyk z ciebie będzie
Ja też się staram potruchtywać a marzenie moje to przebiec godzinkę bez przerwy, ale do tego jeszcze długa droga.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium