SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
A bo spałam 3,5 godz. to byłam rano mało przytomna Za to drzemnęłam się trochę w ciągu dnia i teraz mogę żyć
Podoba mi się co Iza napisała w Czterdziestkach, więc chciałam sobie trochę ukraść. Nawet zaczęłam tam skrobać, ale nie chcę Ryczącym śmiecić, więc wkleję tutaj, to chciałam tam.



Ryczącą Czterdziestką wprawdzie nie jestem, ale też muszę spiąć poślady, więc pozwolę sobie zaglądać i podpatrywać, bo bardzo jestem ciekawa co się kryje pod "przeróżne eksperymenty w trakcie "

Tymczasem pożyczę sobie od Was:

- wyrzucamy wszystkie słodycze oraz sztuczne substancje słodzące (wyjątek stanowi odzywka białkowa w ilości jedna porcja dziennie) Nie ma od tego odwołania urodziny, imieniny : babcie ciocie, przepraszamy truć się nie będziemy
- ograniczamy spożycie produktów zawierających gluten do porcji owsianki lub 50g chleba razowego na zakwasie dziennie
- bezwzględnie 3x w tygodniu ryba pełnomorska lub owoce morza
- raz w tygodniu wątroba
- tran w codziennej suplementacji
- mięso jak najlepszej jakości
- dużo warzyw wszelkiego rodzaju i trochę owoców szczególnie jagodowych
- przynajmniej 3l. płynów dziennie.

Wzięłabym jeszcze codziennie świeży sok z warzyw, ale rozumiem, że musiałabym liczyć marchewkę czy seler do bilansu? Się mi trochę nie chce bawić, nie mówiąc o tym, że mi żal każdej kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ten dzien musial nastapic Zobaczysz, ze bedzie lepiej bez slodkosci. Mowie jako wyleczona uzalezniona

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Się zobaczy. Dzisiaj widzę wszystko raczej w czarnych kolorach i czuję się jak wielka baba. Właśnie wciągam drugą szklankę soku z kiszonej kapusty i nic :/ No i przegięłam z owocami, ale stwierdziłam:
a) że lepsze owoce niż rzucić się na syf, a zaraz po treningu pojechałam na zakupy i łaziłam tak ponad 4 godziny, po dziale ze słodyczami też, bo chciałam kupić babci jakieś kokosowe słodkości na urodziny-imieniny. Wiem, że syf, ale w sumie w wieku 90 lat wiele jej nie zaszkodzi, a radochę będzie miała
b) trzeba mi na gwałt błonnika, bo pęknę, oszaleję lub kogoś zabiję.

Dzień 80 - miska niska, trening siłowy A





obliques czy ja się mogę po tych tabsach mocniej pocić, czy to dzisiejsze moje płynięcie to efekt tego, że się zrobiło lato?

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-04-27 22:11:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzień 81 - miska niska, DNT



Kilo więcej i bebech wzdęty jakby w 17 miesiącu ciąży :foch:
Wypieprzam nabiał. Tak mnie dzisiaj tknęło przy okazji tego sera i kawy na babcinych imieninach, że chyba ostatnio przesadzam. Babcia oczywiście nie zawiodła i tort z niebieską, zieloną i różową masą był przeobłędnie brzydki i przypuszczam, że w smaku równie paskudny co zawsze
Dobrze, że się robi lato, to jakoś w końcu zrezygnuję z kawy z mlekiem i pociągnę na mineralnej, bo jak na razie jedynie o tym mówię, a nijak mi to nie wychodzi.
Do tego obejrzałam wczoraj ubrania z zeszłego lata i wszystkie pasują. Są nieco luźniejsze niż rok temu, ale śmiało można chodzić. No to to mi się nie podoba, powinny spadać albo wisieć jak wór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Z tymi ciuchami to paranoja, wiesz o tym?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Pewnie sie pocisz bo ciepło się zrobiło, mam to samo cholerna zmora, nienawidzę tego.
A ciuchy ważne że luźniejsze


A ty tak wcześnie wstajesz czy jeszcze nie spisz? 4 rano???

Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-29 08:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Późno chodzę spać


No i 3 miechy się tak bujam. W tym czasie można by się nieźle wylaszczyć na jakimś konkursie lejdiskowym :/
Wracając z roweru nabyłam dziś kilo dzikiego łososia i pół kilo krewetków.
Jak ja na tym smrodzie nie zacznę w końcu drygać w dół, to autentycznie ogłoszę, że oszaleję, a potem wykonam

Dzień 82 - miska wysoka, DNT*



DNT, ale trochę rowerowania po mieście wpadło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2 może wywal to wszystko, co Ci nie służy

Szkoda się tak bujać, lepiej jest iśc w kierunku zgodnym z zamierzonym

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Ale masz dobrą michę no i zrobiłaś mi smaka na wątróbkę, opracuję swoje menu i jadę do sklepu po wątróbkę

Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-30 08:26:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium