SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
zazdroszczę tych biegów bardzo, może też się zmobilizuję jak się cieplej zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
macie buty do biegania?
ja niedługo wychodzę pomaszerować z kijkami, po prawie trzech dniach przed monitorem wyglądam jak zombie
szkoda że dziś u nas słońca nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja bym taki sernik zeżarła w dwa dni więc podziwiam, że potrafisz odpowiedni kawałeczek zjeść.
Kiedys robiłam białko z żelatyną i właśnie pożerałam wiecej niż mogę :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Krewetko - e nie, nie można tego nazwać bieganiem Kilka razy się przebiegłam po mojej wiejskiej drodze, ale jakoś zawsze mi brakło zapału na dłużej. Czekam teraz aż się trochę ociepli i zaczynam od początku



Zmieniony przez - aineko w dniu 2012-03-04 13:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Arkona nie mam. Patrzyłam po necie i nie znalazłam żeby u mnie robili te pomiary co Lejjla pisała. Jak spotkam kolegę, który biega maratony to z ciekawości zapytam gdzie kupuje swoje, ale trochę mi się nie uśmiecha cena takich pro, także pewnie się skończy na ewentualnej pogawędce

Fela bo mi ten sernik faktycznie nie wadzi. Jakbym miała placki, albo nie daj bóg świeży chleb, czy jakieś klasyczne ciasto, to by mnie na pewno szlag trafił

aineko tej wiejskiej drogi zazdroszczę. U nas jest ścieżka do biegania sfinansowana w ramach jakiejś akcji Nike, ale co z tego, skoro asfaltowa :/

Dzień 27 - miska niska, DNT



Stwierdziłam, że pomiary przesunę na środy, więc dzisiaj bez tabelki. Skoro mam cheat na stale w czwartki to niech się w pełni zniweluje, co się będę drażnić w niedzielę

Kupiłam sobie portki r. 44
Wąskie w udach, ale ok, będzie widać, że mam chudsze
Chciałam jakieś czerwone, ale nie było, to wzięłam ...czarne.
A miałam ożywiać szafę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
zaszalej z cekinami zresztą artystka to coś wymyślisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
macie buty do biegania?
Sorry za spam, ale polecam buty asics, świetna amortyzacja, biega się jak w poduszkach. Ja wyhaczyłam promocję, i nie wyszły drogie
http://www.asics.pl/running/products/footwear/

Kupiłam sobie portki r. 44
jupie! nowe spodnie pewnie nie na długo będzie tylko 42, 40 itd... super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Krewetko wiem co czujesz z tymi portkami To uczucie niweluje wszelkie bole treningowe i ssania w zoladku.

Wczoraj tez otworzylam swoj sezon na bieganie ale ja mam tylko park zachowany w stanie naturalnym wiec biegam do okola. Po jakims czasie to miewam dosc tej monotonii ale coz lepsze to niz chodniki z "człowiekami" gapiacymi sie.

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-03-05 11:30:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
moze sprobuje tych marszo-podbiegow jak mi przejdzie przesilenie wiosenne albo juz moze dzis ale po trawie tylko
Tez mam buty asics'a, to dobra firma, i buty tez mozna w roznych cenach kupic.
Nie jestem pewna o jakich pomiarach mowicie dotyczacych butow-u mnie takie robil tylko sklep dla profesjonalistow z profesjonalnymi cenami, i mnie to troche przerazalo wiec odpuscilam

sa filmikow na YT jak sprawdzic stopy w warunkach domowych itp, i wynalazlam prosty test jak ocenic jaki rodzaj stopy sie ma (neutralna, pronujaca itp)-po prostu ogladajac buty noszone przeze mnie na codzien. I tyle. Latwe. Porownac z przykladem ze zdjecia i juz wiadomo.

Warto wiedziec ze buty do biegania powinny byc 0.5-1cm wieksze niz normalne, co mi sie udalo tylko cudem, jako ze kupowalam w sklepie internetowym i wtedy ta wiedza mi jakos umknela.

Shrimp spodni gratuluje!!! ja powoli tez wyciagam z czelusci szafy coraz mniejsze rozmiary portkow. Wczoraj weszlam w takie ktore 2mce temu, ktos musial na mnie zapiac i mialam wrazenie ze je rozpekne. A teraz luzik, nawet nie cisna . Zestaw spodni mam do rozmiaru 12-jakos nigdy nie pozbylam sie mysli ze ta moja nadwaga jest tymczasowa

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-03-05 13:41:41

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium