SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Wow, wszystkieście takie piwne?
Ja alko baaaardzo rzadko i jak już to jakieś cukierki: nalewki, drinki, wina najchętniej półsłodkie i piwa, ale te z lemoniadą, co to teraz furorę robią - ratlerki wszelkie. Swego czasu pijałam Guinessa i Kilkenny, ale z zakochania do Irlandii, a nie do piwa

Viki ale masz czuja, chciałam cię haczyć o ten chleb. Jaką on ma konsystencję? Bardziej zwarty jak chleb, czy się kruszy jak strączkowy pasztet i nie da się cienko kroić?

Arkona, posłałam ci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Ło Kreweta... Chwilę mnie nie było, a Ty znowu jedziesz po bandzie i spadki zaliczasz. Super Czuję Twój oddech na mojej wadze

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Krewetko jak dawalam mniej owsa to sie kruszyl, a jak daje te 200g to mozna spokojnie kroic i nic sie nie rozwala zachecam do wlasnych eksperymentow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
od kiedy 165cm to krasnal??

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Anister od ponad dwudziestu już lat
Mam kuzyna co ma 2m z hakiem, kuzynkę 1,90m i się zawsze z nimi jak jakiś małe ufo czułam. Małe, bo krótkie, ufo, bo obiektu kulisty
Ale tak wysoka oczywiście to bym nie chciała być, same problemy Kilka cm za to chętnie przyjmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4491
hehe 165 cm to najlepszy wzrost dla kobiety, zawsze byłam takiego zdania zwłaszcza, że chodzę tylko w butach na obcasie, jedyne buty na płaskim jakie mam to adidasy, a jak nałoże 14 cm szpile to jestem wzrostu większości facetów w moim mieście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Krewetka no cos Ty? ja mam 167 cm i zawsze się czułam za wysoka. A może trafiałam na samych krasnali?. Ale teraz widzę, że 167 jest w sam raz.
a ja piwo mogę 1raz w tyg......mniam....

Zmieniony przez - chanula w dniu 2012-08-26 10:02:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium