SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
krewetko z kolanem masz podobnie jak ja.....

dla kolan pelny przysiad (dupa do ziemi) jest podobno lepszy niz do kata prostego .....mnie kat prosty pomagal jak opieralam plecy na pilce a pilke a scianie

a bol kolana niwlowalam
- extra rozgrzewka kolan-plus 50 -60 przysiadami rozgrzewkowo bez obciazenia
- ja musze miec palce na zewnatrz i pilnowc wychodzenia z obciazeniem z piet a nie palcow bo wtedy bol

moze cos ci pomoze z tych uwag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Pogalopuję do Lidla!
Krewetko, powinnaś jakiś forumowy medal za poprawianie humoru czytelnikom dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
mniam

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
mąż upolował łososia w lidlu, wszystko inne wymiecione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
leah dzięki, dopilnuję rozgrzewki, a tymczasem coś sobie wsmaruję i łyknę jakiegoś jointa

Z Lidlem mam fajnie, bo to chyba najbliższy mój sklep i mieszkaniowo, i drugi pracowo, więc często bywam, także mogę zdawać raporty
Napisali mi dwa maile, że dziękują za uwagi i że cenią sobie moją opinię (odnośnie tego co im wysmarowałam, że to skandal, że sery i ryby nie mają BTW i kaloryczności)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wiesz, nigdy nic nie wiadomo, jeszcze będzie linia produktów "Krewetka poleca.."
całe forum w ciemno by brało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Krewetko z tego co mowisz to jestes stala klijentka Lidla wiec prosze Cie o porade. Widziala zapowiedz gazetki Lidla ze sportowymi rzeczami i nie wiem jak one jakosciowo sprawdzaja sie. Konkretnie to stanik sportowy i buty sportowe. Nie mam do Lidla po drodze wiec praktycznie w nim nie kupuje i stad moje pytanie do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
lunika posłałam Ci prajweta.


Ale mam wyczucie czasu - zmartwychwstałam Wczoraj było nawet 81,6 kg, więc ewidentnie się naprawiam. Nie macie pojęcia jak się cieszę. Te dwa miesiące mocno mnie zmęczyły.

Zapomniałam Wam napisać, jakich się ciekawostek wczoraj dowiedziałam

Po pierwsze X mnie poinformowała: „u Drzyzgi niedawno była dziewczyna, która TEŻ chciała trochę schudnąć, a teraz waży 35 kg i umiera na anoreksję”.
No co jak co, ale jeśli już w coś wpadnę, to raczej w bulimię, bo ja LUBIĘ JEŚĆ!

Na siłowni zapytałam Y czy obciążenie na bramie, na której robił allahy jest wg niego w kg czy w funtach, bo wciąż nie mam pewności Ale chłop się rozkręcił i poczuł chyba misję edukacyjną i zaczął mi wyłuszczać jako leszczowi co to nawet nie wie jakie obciążenie ma brama:
- no i na początek, dopóki się pani nie poczuje idealnie z techniką, to lepiej żeby pani ćwiczyła na maszynach, bo wolne wymagają bardzo dobrej techniki
- aha, dziękuję
- i proszę panią, jak już pani chce na wolnych, to niech pani dba o to żeby dobrze izolować mięśnie
-
- niech się pani oprze o ścianę i dopiero robi biceps, żeby go dobrze izolować. W każdym ćwiczeniu musi pani izolować mięsień
- i mam nie robić martwego ciągu?
- nie dlaczego, to ćwiczenie izolowane
- tak, a co izoluje?
- lędźwie
- uhm, a mięśnie brzucha, albo dwugłowe ud, pośladkowe to nie pracują?
- nie, na brzuch niech pani robi brzuszki
- a przysiad to też ćwiczenie izolowane?
- też

Smacznego czwartku Ja dzisiaj w ramach czita podbijam węgle kanapkami z tatarem i spaghetti pełnoziarnistym z sosem serowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Shrimp super no bo komu jak komu niech leci

pełnoziarnisty sos serowy ty to masz talenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Też muszę się bardziej na izolowaniu skupić




Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-04-05 12:25:55

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium