SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Raz czy dwa grzybka piłam. Ale krył się pod nazwą "grzyb chiński". Bardzo orzeźwiający smak

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Czyli jak skończę z wydawaniem kasy na remont, trzeba będzie zamówić.
A gdzie niby chcesz zamawiać? Przecież któraś z nas Ci wyśle. Filonka wciąż dopytuje czy nikt nie chce, bo ma kolejną do wydania, ja też zaraz będę mogła słać, chanula właśnie co pytała co robić jak ma się za dużo. No daleko nie masz co szukać
Od kiedy pijesz?
Dopiero dwa tygodnie
kaszmirka no to mam stresa żeby wyszły
body_rock w domu nie, ale jak otworzysz szafkę (powinna dojrzewać w zaciemnionym suchym miejscu) to pachnie lekko octowo
Bardzo orzeźwiający smak
Ładnie leczy mą tęsknotę za kwasem chlebowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
kurcze, smaka mi narobiły

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzięki, Krewetko! W takim razie zgłoszę się do dziewczyn z prośbą.
Aż tak się grzybek rozrasta?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
kefirkowy - tak. A jak jeszcze zapodasz mleko prosto od krowy to rosnie w tempie zastraszjaącym Codziennie nadmiar niestety wyrzucam. Kombucha nie ma tak szybkiego przyrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Jako że jestem sentymentalną babą, na dodatek mocno stałą w uczuciach, chciałam rzec, z okazji jakże okrągłej półtorarocznicy na sfd że nieustająco kocham Izę

Moja Droga, kwiaty dla Ciebie:



Miało być 18 - tyle co miesięcy, ale żeś mi wegle przycięła, to dostaniesz tylko 5

Raport tygodniowy:





Pomiary nie zachwycają, ale widać środowe czitowanie się zemściło, a i nie wykluczam, że moje talenty w byciu gąbką już się odzywają na okoliczność @.
Dzisiaj węgle, ale mam maliny i truskawki oraz pomidory i na mąkę itp. nie zamierzam nawet patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
wow shrimp ale Ty dziewczyno masz fantazje!!! a co jest w srodku tulipanków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4491
śliczne z daleka wygląda jak bita śmietana haha ale raczej nie pasuje ona ani do pomidorów ani do diety krewetki więc ja obstawiam twarożek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
shrimp2
.... Moja Droga, kwiaty dla Ciebie:




Kwiaty dla Izy ale znikną w brzuszku Krwewtki coby bilansik się zgodził
Krewetko, piękny bukiet, masz fantazję

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-08-05 15:52:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
masz fantazję
Raczej neta

co jest w srodku tulipanków?
Twaróg zmiksowany z czochem i solą. Bilans mi na wiele nie pozwala Jakby pozwalał, to bym zrobiła pastę jajeczną z żółtym serem, albo udziabała sera pleśniowego lub fety z papryką lub suszonymi pomidorami, albo dodała jakichś sardynek do tego twarogu (chociaż to by było średnie wizualnie ).
Głodna się robię, jak tak gdybam

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-08-05 16:04:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium