SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336129
Konkret! Wytrwałości w poprawie estetyki i nie odpuszczaj ani na chwile!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Po prostu pięknie Jesteś naszym forumowym wzorem do naśladowania.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Przyszłam żeby napisać, że dziś wtorek i ze coraz bliżej do niedzieli, a to już

Krewetko, no jesteś boska! Kawał potężnej roboty za Tobą, za Wami, bo Izę równiez chciałam uściskać

Gratuluję z całego serca! Uwielbiam czytać Twoje wypiski, ale też wiem jak jest - czasem trzeba sobie powkręcać, że nie jest trudno Tym bardziej

Kapelusz z łba

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Co tak krótko
Uśmiałam się z tej anegdoty
Gratuluję Krewetko wytrwałości bo super wyglądasz

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
RESPECT!!! I tak sie ciesze!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Krewetko no nie wiem co Ci napisać - jesteś filarem tego działu i zapewne gdyby nie Twój upór to wielu by tu nie było. Jesteś motywacją, każdy twój wpis kipi entuzjazmem. Aż czeka się z niecierpliwością na kolejne wpisy
Brawa dla Ciebie i dla Izy - zgrany z Was zespół I jak widać razem potraficie góry przenosić

Nie wiem gdzie ty chowasz te 30%bf chyba w kieszeni bo na zdjęciach nie widać

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
ja się pytam gdzie bikini??

Chce pomacać, chce zobaczyć, a tu....peszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

oj Krewetka, Krewetka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Krewetko, wylaszczyłaś się! Porównując pierwsze i ostatnie zdjecia, stwierdzam, że została z Ciebie 1/4. Szacun wielki dla Ciebie za walkę i dla Obli za wiedzę i chęć, coby się nią dzielić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kokos się rozkleił... się poryczałam normalnie
No a potem uśmiałam to z "odnalezionych" kręgów i znów poryczałam...
Krewetko mimo iż jest Cię coraz mniej to jesteś WIELKA!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

forma lato