SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Nie dogadam się z tymi węglami

nie teraz to moze kiedy indziej, nie poddajesz sie, probujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
babcia1950 dzięki. Bardzo jestem ciekawa co wymyślisz
redcow, f u c k-tycznie, może kiedyś.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-04-20 02:22:11

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-04-20 02:22:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Cielsko nasmarowałam mieszanką końsko-ujędrniającą, wsadziłam dupsko w majty neoprenowe, na to zakręciłam jeszcze pas i powiem Wam, że jak wróciłam do domu, pierwsze co, to poleciałam do lustra sprawdzić czy wciąż mam tyłek, bo byłam pewna, że mi cały spłynął
Rozwaliłaś mnie tym tekstem, normalnie aż sie popłakałam ze śmiechu


Mamy trasę biegową i ścieżkę rowerową wzdłuż rzeki. Niedawno zrobili też tunel pod, łącząc dwa odcinki i znacznie je wydłużyli. Z tego co widzę masa ludzi się tam z bieganiem, rolkami i rowerami przeniosła. Nawet mimo 23:00 na zegarku można czuć się bezpiecznie

Szczęściara, ale Ci tego zazdroszczę, u nas to beret z takimi sprawami, a jak wyjdziesz na ulicę pobiegać to jeszcze patrzą na Ciebie jak na ufola.

Kilka dni temu zamówiłam drążek. Dzisiaj przyszedł, zamontowałam i trochę się poopuszczałam Ciężko, ale podoba mi się i będę sobie powoli próbować


Jaki drążek? taki co można w drzwiach zamontować? taki rozporowy? bo też za takim zaglądam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
No a jak pomiary, są spadki

Z tymi czitami, to faktycznie trudna sprawa.

A mięsko suszone sama sobie rób, zajmuje mało miejsca, smakuje nieźle, można zabrać nawet w kieszeń i zagryzać, kiedy nie masz czasu na inne posiłki.

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
syla tak, zwykły, rozporowy. Kliknęłam na aukcji, tani był, z tym że pod rękami ma zamiast gum jakąś marną piankę, która się niedługo na pewno przetrze i będę musiała pomyśleć i czymś ją zastąpić.

filonka pomiary na poprzedniej stronie, ale nie warto się do nich cofać :/

Dzień 74 - miska niska, DNT



Ayran złapałam w sklepie, bo byłam głodna, a do domu daleko. Nie chciałam jabłka, żeby znów nie zafundować sobie jazdy na słodkie, bo to najprościej dopaść w sklepie. Założyłam oczywiście, że to produkt naturalny i jest w nim mleko. W domu doczytałam skład, jak wpisywałam w menu, a tam mleko w prochu I jeszcze wypisują, ze to tajemnica długowieczności na Kaukazie. Tja, na pewno zawdzięczają to chemii w proszku :/

DNT, ale trochę roweru w terenie, celem spraw załatwiania.

Chyba mam jakąś lekką alergię na orzechy. Nie mam wysypki, ale gdy jem same, to mnie duszą i kaszlę po nich jak głupia. W sałatce z warzywami jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
pic na wode fotomontaz te produkty.. wszytsko robione pod kubki smakowe wspolczesnego/(-ej) mieszczucha, ladnie opakowane i chemii nawalone zeby pachnialo, wygladalo i smakowalo... mnie to najbardziej wkurza jak widze reklame activii na wzdęcia - mam z reguly ochote pierdyknac czyms w telewizor

ciekawa reakcja z tymi orzechami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
gdy jem same, to mnie duszą i kaszlę
też tak mam, zwłaszcza po migdałach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dostałam od sąsiadki sok z kiszonych buraków i kwas z kapusty. Wypiłam po szklance każdego.
Dobre
Możliwe, że noc spędzę nie koniecznie w łóżku

obli ten burak mogę sobie pić kiedy chcę? Burak-korzeń liczę w bilans, ale tego nie umiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pij nie sadze byto w czymkolwiek zaburzalo ci diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzień 75 - miska niska, trening siłowy A





Niby zrobiłam jak wyżej, ale te ostatnie serie i powtórzenia bardziej wyszarpane niż technicznie wykonane. Dalej jakaś deczko słaba jestem. Na ostatnie brzuszki przeszłam się ze skosu ujemnego na dodatni, a na ostatnich wznosach z opadu kręciło mi się w głowie i miałam wrażenie, że zaraz zwymiotuję. Może to jakieś przesilenie wiosenne? Oby tylko nie jakaś grypa czająca się za rogiem. Odpukać ostatnio całkiem nieźle się trzymam :puk_puk:

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-04-22 22:46:12




Dzień 76 - miska niska, DNT


Kawa solo, na oko - imieninowa na Jerzego. Nawet nie było focha na to że grzecznie podziękowałam za ciasto. Chyba otoczenie zrozumiało, że nie ma co się kopać z koniem
Białko podbijane prochem.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-04-23 16:33:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium