SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
krzyys88
wiec jak niby szczesliwe kurki i mega duze jajka to tez podejrzane :)


się nie do końca zgodzę mieszkam na wsi, teściowa ma kury i bardzo często się trafiają duże jajka, są sporo większe od największych sklepowych. Czasem trafiają się podwójne żółtka, fakt, że nie jakoś bardzo często, ale też nie jest to ewenement

Kurcze, może ja pomyślę nad jakimś jajecznym biznesem, skoro takie szczęśliwe jajca w cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzień 10 - miska niska, z założenia stretching, ale wyszedł trening wytrzymałościowy*

*Miało być planowo 30 minut stretchingu itp., ale nie chce mi się studiować przykładów z netu (niby pościągałam, ale wiecie ), a to co robię po treningach siłowych to tylko kilka ćwiczeń, więc wymyśliłam, że pójdę jutro na grupę oblookam co oni tam robią i się naumię oraz za jednym zamachem zrobię trening. Dzisiaj więc planowo jutrzejszy wytrzymałościowy. Raz na ruski rok, nic się nie stanie jak będzie dwa siłowe dzień po dniu.

Trening trochę dziwny, bo w nim chyba nie ma być progresu (obliques nie bardzo się da szaleć i mogę wszystkie serie z jednym obciążeniem, si?). Dzisiaj tak, bo próbowałam wyczaić i technikę i obciążenie. Przy okazji staję się powoli postrachem siłowni Dziś męczyłam kolejnego z trenerów. Mam ostatnio poczucie, że chłopaki solidarnie doszli do wniosku, że na siłowni trzymają mnie cele matrymonialne i chyba zaczęli się bać Co którego zagadnę, to widzę w oczach popłoch Aż się boję co będzie jutro, bo ja przez rok na żadnych grupowych zajęciach nie byłam i jak się nagle na ten stretching wybiorę, to chłop gotów pomyśleć, że tym razem na niego parol zaginam
No ale suma sumarum, troszkę mi instruktor wytłumaczył, w międzyczasie się lekko zdenerwował, że jak grochem o ścianę, ale w efekcie ponoć robię nieco lepiej. Na razie jednak bład błędem pogania i co skoryguję jedną rzecz, o której sobie przypomnę, to automatycznie zapominam o pozostałych, których mam pilnować
I wcale nie push press jest najbardziej wymagający jeśli idzie o obciążenie, tylko zarzut. Pokutuje mi w nim to samo co we wznosach bokiem - ciągnę nadgarstkami, zamiast łokciami, a jak zaczynam coś kumać to idzie ciężko, oj ciężko



Czuję, że jak w końcu opanuję technikę, to ja ten trening pokocham



Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-02-16 17:18:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
shrimp2
że chłopaki solidarnie doszli do wniosku, że na siłowni trzymają mnie cele matrymonialne


a jako, ze meza brak to chudniesz ze zgryzoty

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2
Czuję, że jak w końcu opanuję technikę, to ja ten trening pokocham


Ja ten trening bardzo lubię

Wiesz, muszę Ci to powiedzieć nie myślałaś, by ten marsz zamienić na trucht

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
pewnie się jeszcze doszkalać po zajęciach muszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
shrimp2
Mam ostatnio poczucie, że chłopaki solidarnie doszli do wniosku, że na siłowni trzymają mnie cele matrymonialne i chyba zaczęli się bać


Tja... po prostu zaczynasz zadawac za trudne pytania!

Prawda jest taka, ze oni kochaja laski cwiczace silowo. Dopoki krecilam na orbim (dluuuuuuuugo...) to pies z kulawa noga sie mna nie interesowal. Od czasu jak przeszlam do strefy wolnych ciezarow wszyscy mnie zagaduja - magic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
wrong o toto

filonka myślałam, sprawdzałam, nie podobało mi się Poczekam na wiosnę

Magalina u nas odwrotnie, kobiety na wolnych można policzyć na jednej ręce, nie używając połowy palców Gruchają więc z gejszami z sali cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kreweta ale w zarzucie ręce w ogóle nie pracuja ręce sa jak nitki naprowadzające i trzymające sztange, reszta to szrugs ramionami i podskok , opanujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques no właśnie, właśnie, kompletnie źle to robię :/

I nie progresuję między seriami?

I jeszcze, bo zajrzałam do bziubzius i jednak chyba źle pojmuję drop serie.
Wraz ze zmniejszeniem obciążenia, powinnam zwiększyć liczbę powtórzeń i nie robić 4, tylko ile dam radę przy mniejszym ciężarze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium