SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Białek start Jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 290407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
A później chwila odpoczynku i Sopot :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
oj nie xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
winterR
A później chwila odpoczynku i Sopot :D hehe

a Ty Michale kiedy coś planujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Jak góra nie będzie tak odstawala w stosunku do nóg to będą plany :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 748
Susz totalna u Ciebie, mam nadzieje, że na przyszły sezon uda mi się zejść już tak nisko z BF :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Zukow
Susz totalna u Ciebie, mam nadzieje, że na przyszły sezon uda mi się zejść już tak nisko z BF :D

dzięki , wiesz mogę się zamienić z Tobą -dawaj mi swoje nogi xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Wczoraj koło 18 były już zjazd ale spoko w porównywaniu do tego co było od 12 do 19..jakoś przeleżałem i usnąłem - nie wiem która drzemka, jutro z rana fotki dla Przema, zakupy i lekka pompa na siłce, później pewnie drzemka xD I zacznę się pakować na WPF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
A waga mam jak na weryfikacji praktycznie przez cąły dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Zakupy przed siłownią w biedronce i nie było marsów... serio ? jak zwykle odp kasjerki nie było dostawy - tzn wiecie zero zapasów w magazynie ? Jak dla mnie nie ogarniecie managera czy kierownika sklepu -ale koniec hejtu xD kupiłem w innym sklepie.

Siłownie lekkie pompowanie według zaleceń i fotki dla Przema, miny ? Próbowałem naśladować pas Tomka i tak wyszło xD






Samopoczucie i energia wczorajszy dzień był chyba najgorszy z możliwych, przeżyłem bo dzisiaj to bajka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Marzy mi się takie wysuszenie, ale chyba nie w tym życiu :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

Następny temat

Odwodnienie i ladowanie przed sesja

WHEY premium