SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale ja jeszcze bromokryptyny nie biore , wcześniej brałam, ale tez czułam sie dobrze. warto ją brać rano, wtedy jest mniejsza szansana skutki uboczne

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ta pogoda się chyba wszystkim udziela
wczoraj był przez deszcz całkowity dnt- normalnie we wtorki chodze na rolki, ale padało. oczywiście, mogłam się zająć czymś innym, ale totalnie nie miałam ochoty.

dziś to nawet nie mam ochoty dojadać mojej miski. na treningu byłam, chociaż przyznam, że cięzko się było zebrać. ale baaaardzo mnie umęczył. na początku bardzo mi się nie chciało, ale jakoś pykło. nawet udany

1. single leg hip thrust 4x20 (na nogę) tempo 4010
cc 4x20
2. MC sumo 4x8 tempo 4010
60kg coś mnie bolał kręgosłup, ale nie przez mc i jakoś specjalnie nie przeszkadzało w ćwiczeniu. sił miałam więcej, mogłam dodać, no ale przez ten kręgosłup nie chciałam szaleć
3. HP 4x8 tempo 4010
60 kg, ale tu sie bujałam z ławką, więc nie jestem zadowolona
4. przysiad bułgarski 4x12 tempo 4010
3xcc/3kgx1--> dodałam obciążenie, bo nie mogłam się ustawić tak, żeby samo cc było wystarczająco ciężkie
5. wykopy na lince 4x15 tempo 4010
3x15

miska: wczoraj wg załozeń, ale z mojego nieogarnięcia na kolację zostały same ww i tłuszcze
dziś niedojedzona (to chyba po raz pierwszy )


leki: euthyrox 65,5 , bromergon
suple: wit.d 1000x2, selen, cynk, magnez, wit b12, castagnus, różeniec, lukrecja, kreatyna, wit.C

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Tez się zdziwiłam ostatnio jak się okazało ze nie dojadlam... Ja? JA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no własnie...wczoraj też nie miałam apetytu. 2000 kcal wleciało, ale to wszystko. podejrzewam, że to jednak dlatego, że organizm wyczuwal, że nie potrzebuję więcej, gdyż poza siłownią wykazywałam się zerową aktywnością

CZWARTEK: DT
ale poszło...no slabo..na rozgrzewce skakanka się plątala, póxniej wszystko mi dookoła przeszkadzało. na dodatek zapomniałam zrobić trica

GÓRA BY KEBULA
1. OHP 4x8 tempo 4010
20 kg
2. single arm KB press 4x8 tempo 4010
8kg --> tempo mi słabo wychodziło
3. wyciskanie sztangi na skosie 4x8 tempo 4010
20kg/25/20/25....no jak widać, nie mogłam się zdecydować
4. wiosłowanie na wyciągu 3x12-15 tempo 3020
5. prostowanie przedramion z klamrą 4x12-15 tempo 3020

no tu starość i skleroza się odezwaly i nie zrobiłam

+brzuch
3x superseria: plank bokiem+ spięcia brzucha z talerzem (czyli serratus crunch....albo jakoś tak)
+ kombinacje z trxiem, ale mi nie szło.
+ rozciąganie dolnych partiii

PIATEK: dnt
Poszłam na rurkę, trochę się sama pokręciłam...i masakrycznie się umęczyłam, ale nie wiem czym

dieta: no dziś już ladnie wchodzi . tak co do moixh makrosów, nareszcie mnie satysfakcjonują posiłki z większą ilością tłuszczu- nie myszkuję po kuchni, czuję się najedzona, nie mam ochoty na podjadanie i na produkty 0 kcal (a na niższych tluszczach często wpadały jakieś napoje). tylko chyba mojej sylwetce się to nie podoba...albo schizuję jeszcze gorzej niż przedtem. to bardzo możliwe, bo jestem bardzo wrażliwa na brak słońca, popadam wtedy w jakąś chandrę...wszystko jest be, wszystkim lepiej idzie i najlepiej bym isę zaszyła w pokoju i spała

1. jaja, sezam
2. płatki owsiane, kakao, wiorki, marchew,
3. pomidor, cebula, kasza jaglana, serca indycze, cukinia, masło
4. kasza jaglana, serca indycze, cukinia,papryka, pomidor,ziemniak
5. ziemniaki, serca, cukinia, pomidor

leki: letrox 65,5 , bromergon (2,5mg)
suple: wit.d 1000x2, selen, cynk, magnez, wit b12, castagnus, różeniec, lukrecja, kreatyna, wit.C

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
Bardzo smacznie wyglada Twoja miska Jednak tluszcz jest nosnikiem smaku i sytosci

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
haha, Ratmonka. jest smacznie, ale posiłki w moim wydaniu nie wyglądają najapetyczniej. po prostu nie jem oczami,a żołądkiem. no ale naprawdę, moje PSYCHICZNE nasycenie jest nieporównywalne. pamiętam, jak sie odwadniałam przed zawodami i jadłam tylko mięso i tłuszcz; matko, mogłabym tak do końca życia.

no, a dziś wpadły nóżki. nie wiem skąd, ale mega siła. jednak nogi trzeba ciorać 2 razy w tygodniu, bo to inaczej nic nie urośnie


1. single leg hip thrust 4x20 (na nogę) tempo 4010
cc 4x20 umęczyło, ale już idzie lżej. można dodawac kg
2. MC sumo 4x8 tempo 4010
60kg/60kg/65kg/65kg
3. HP 4x8 tempo 4010
60kg/60kg/65kg/65kg no i w sumie mogłam więcej, strasznie lekko weszło
4. przysiad bułgarski 4x12 tempo 4010
cc też się nie mogłam ustawić, za mocno czułam nogę zakroczną i czwórki
5. wykopy na lince 4x15 tempo 4010
3x15 bez sząłu tym razem. jakoś na odwal się wyszło

bez rozciągania sory

miska:
DOSTARCZONO
2 191,3 kcal+ GREJPFRUT PO TRENINGU
134,7 g
(24,6%)
250,9 g
(45,8%)
72,0 g
(29,6%)


1. jajka, sezam
2. sezam, kakao, płatki owsiane, marchewka, twarog chudy
3. zakwaszona mąka gryczana, szpinak, maslo, kurczak, cebulka, seler, cukinia
TRENINF
4. RYZ, WIÓRKI KURCZAK
5. ziemniaki, kurczak, sałata, wiórki kokosowe, cukinia ( no tak w planie jest )

leki: euthyrox 65,5 , bromergon
suple: wit.d 1000x2, selen, cynk, magnez, wit b12, castagnus, różeniec, lukrecja, kreatyna, wit.C

a dziś humorek lepszy, aż sobie parę potreningowych selfie strzeliłam...i uwaga...mam nową strategię na stres- kupiłam sobie kolorowanki. ciekawe czy pomogą

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
kebula
mam nową strategię na stres- kupiłam sobie kolorowanki. ciekawe czy pomogą

te takie ladne drobiazgowe obrazki? no ciekawam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
są też w wersji dla początkujących, do której nie trzeba lupy

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
keb, jak Ci pomogą te kolorowanki to ja też się na to piszę

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
strumyk
kebula
mam nową strategię na stres- kupiłam sobie kolorowanki. ciekawe czy pomogą

te takie ladne drobiazgowe obrazki? no ciekawam



Ja mam takie kolorowanki dla doroslych Swietna sprawa ! Polecam

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium