SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
nightingal
kebula

Night, to teraz wyszło kto wpada czytać, a kto oglądać fotki




I że niby ja tylko wpadałem fotki pooglądać??


pewnie nie, ale Ty "wpadłeś"

Paula, no przecież robię!


wiecie co, doszłam do wniosku, że ten plan jest beznadziejny
poimprowizuję do długiego weekendu i trochę pokombinuję, z mądrzejszym planem- mam nadzieję,że z mądrzejszym,bo w sumiew pracy bedę miała lepszy grafik, wszystko wyklarowane z uczelnią i będzie łatwiej.

pasuje mi na razie 3x w tygodniu, ale skupiam się chamsko na hipertrofii tyłka i barków (czyli trening "na wieszaczka")
ale...w sumie...jak raz w tygodniu machnę bica to nic się nie stanie...damn...nie wiem nie, no w sumie nie opłaca mi się. dobra,nie pisałam tego

no ale z kolei wczoraj przemłodziłam trening,bo zrobiłam go "nieco" inaczej niż zwykle

1. OHP 4x8
20kg
2. wznosy bokiem 3x12
3kg
3. RDL z hantlami 3x12
17,5/20kg/20kg--> ale beznadziejnie, jak już to będę robić ze sztangą
4. bułgar 3x12
cc/3kg/3kg--> sama nie wiem, co mnie podkusiło,nie lubię tego ćwiczenia, bo czuję tylko czworogłowy, ale ktoś mi podpowiedział, żeby nogę oprzeć nie o ławkę, ale o smitha. no i tak zrobiłam...tylko dalej nie to!

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
RDL z hantlami tez mi nie pasuje jakoś. W bulgarach za to fajbie czuje pośladki ale za to jakoś tak niewygodnie i zawsze coś boli. Jak dzisiaj trening beze mnie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
nie wiem jak te bułgary robisz. ja mam tylko czworogłowy w ogniu.
ciekawie było,męcząco, ale zdecydownie mniej crossfitowo i bieglismy tylko jeden kilometr
dużo podciągnięć (nawet takich bajeranckich- klaskaniem, przesuwaniem się), pompek, dipów, sylwet, planków, nawet walczyłam o flagę

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w bułgarach to dużo zależy od wysokości,na jakiej oparta jest noga zakroczna
piętę nogi zakrocznej trzeba natomiast mocno wciskać w ziemię przy wstawaniu
spróbuj robić na TRX, moim zdaniem łatwiej ustawić tak, że wchodzi dobrze w poślad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
paula.cw
RDL z hantlami tez mi nie pasuje jakoś. W bulgarach za to fajbie czuje pośladki ale za to jakoś tak niewygodnie i zawsze coś boli. Jak dzisiaj trening beze mnie? :)


A ja znów bardzo lubię - idzie po optymalnym torze i można dzięki temu minimalizować obciążenie kręgosłupa. Zanim wymyślono trap bar to sztangielki były jedynym wyjściem na to ćwiczenie w przypadku problemów z kręgosłupem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ooo Kebula to widzę, że mnie fajny trening ominął :/ Zwłaszcza to podciąganie z klaskaniem i przesuwaniem się :P A flaga wychodziła czy nie bardzo? Widać światełko w tunelu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Bziu, przetestuje! ktoś mi mówił,że na trxie też fajnie wchodzą, aż dziw, że jeszcze nie próbowałam

Night, w zasadzie trap-bara to trzeba ze świecą szukać. widziałam tylko w jednym klubie. no ja dla mnie hantle są bardzo niewygodne,ale trzymam je w takiej samej linii, co sztangę. rozumiem,że Ty prowadzisz hantle bokiem?

Paula, a oprócz tego próbowaliśmy się utrzymywać na kółkach gimnastycznych . w zasadzie ty były najbardziej konkretne zajęcia. no już w tej fladze coś tam się odrywam od ziemi, ale tylko dlatego, że mam dość mocne barki.

dziś na szczęście wypadł trening taki,jaki powinien, chociaż miałam robić z koleżanką. no ale ona stwierdziła,że dalej umiera po swoich nogach, wiec w zasadzie każda z nas robiła coś innego
po dzisiejszym treningu stwierdzam, że przydalby się deload...

1. przysiad 4x8
50kg
2. mc sumo 4x8
60kg
3. bradfordpress 3x12
10kg
4. ściąganie rączek z wyciągu gornego 3x12


+plus naprawdę krótkie rozciąganie

dieta:
1. 3 jaja, 10g wiórków
trening
2.100 g brązowego ryżu, łyżka wiórków, kurczak
3. 50 g kaszy jaglanej, oliwa, ogórki kiszone, cebula,wątróbka,
4. jw. tylko zamiast ogórków pomidor
5. ??? się okaże

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
kebula

Night, w zasadzie trap-bara to trzeba ze świecą szukać. widziałam tylko w jednym klubie. no ja dla mnie hantle są bardzo niewygodne,ale trzymam je w takiej samej linii, co sztangę. rozumiem,że Ty prowadzisz hantle bokiem?



ja prowadzę je z boku ale nie tak równolegle do siebie jak rączki ma np. trap bar, ale pod lekkim skosem (praktycznie tak jak się naturalnie układają dłonie kiedy stoimy. Do tego zaletą sztangielek w stosunku do trap barów jest możliwość prowadzenia ich praktycznie po ciele (udach) co jest dodatkową zaletą.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Do rdla też wolę zdecydowanie hantle zdecydowanie lepsze czucie mięśni i mogę łatwiej korygować tor ruchu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dokładnie - człowiek ma wpływ na o wiele więcej parametrów niż kiedy używa sztangi. Kwestia tylko znalezienia dla siebie optymalnego sposobu prowadzenia sztangielek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium