SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Zwlaszcza, ze teraz widze zmiany
No dobra dziewczyny, to juz wiem.
Ale czy macie jakas koncepcje? Bo poki co to piszecie o czyms, co tak naprawde wiem, a po prostu nie mam alternatywy

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
tak,tak-zajechać się jak ruski czołg,paść na pysk ze zmęczenia,albo się porzygać z wysiłku- tak długo trenowalam,nie umiałam inaczej,nie wiedziałam,że można mieć efekty bez treningu na maksa to w sumie bardzo smutne,bo problemy z prl zawdzięczam właśnie poczatkowi treningu siłowego. A problemy z prl tu u mnie np. puchnięcie (i to po trennngu puchłam cala-nie była to żadna pompa mięśniowa,puchła mi nawet twarz,jak księżyc w pełni) i ogromne problemy w wypadającymi włosami,które zawdzieczam właśnie wysokiej prl. Zmiana sposobu trenowania to powrót do zdrowia i np. okazuje się,że po 3 m-cach treningu umiem się podciagać na drązku,bez gum, a jest to coś czego nie osiągnęłam trenując jak ruski czołg przez 3 lata. Zmiany w sylwetce też są dużo większe,niż kiedykolwiek przedtem zajeżdząjąc się na treningu. Czasem po prostu trzeba pójść po rozum do głowy.


Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2016-09-19 19:57:18
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no dobra dziewczyny, ale KONKRETY. wiecie, nie zmieniam nic, bo właściwie nie mam pomysłu, jaka objętość treningowa będzie optymalna. potrzebuję jakiegoś modelu, albo kogoś, kto mi ten model pokaże, bo takimi radami to jednak wiele nie pomagacie, gdyż dalej nie wiem jak to zmodyfikować

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
Konkrety- trening ma być:krótki,na niskim zakresie powtórzeń,średni ciężar, bez ćwiczeń do upadku mięśniowego,mała liczba ćwiczeń- u mnie np. trening pleców to 2 ćwiczenia (słownie dwa). a barki to aż 4,ale z nimi mam problem moja rada wyp.ć całe aero z treningu w każdej formie,nawet rurki,dwururki i in. i zacząć trenowanie od porządnej regeneracji bez żadnej aktywności fizycznej (naucz się odpoczywać, bo miotasz się jak dzik w żołędziach)



Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2016-09-19 20:10:53

Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2016-09-19 20:11:37
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
...dobra,dalej zbyt ogólnikowo:
to może podsumujmy:
mój plan wygląda tak:
ćwiczę 4x w tygodniu
2x dół,2xgóra,staram się,żeby siłówka nie trwała więcej niż godzinkę- za długo? skrócić do 45 min?
Dorotka, nie robię aero i rurkaa nie ma z nim nic wspólnego. poza tym, nie umiem inaczej zagospodarować czasu. muszę mieć jakąś aktywność fizyczną, bo inaczej się nudzę, a jak się nudzę to się obżeram
2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Keb - albo rybki, albo akwarium.

Warto trochę dać na luz z treningami, ja sądze, że tutaj dobrze byłoby i czasowo i jakościowo zmniejszyć treningi i znów za jakiś czas zbadać kortyzol i hormony.
Jeśli nie w tą, to w drugą stronę. Jakąś musisz obrać.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
kebula
...
ćwiczę 4x w tygodniu
2x dół,2xgóra,staram się,żeby siłówka nie trwała więcej niż godzinkę- za długo? skrócić do 45 min?


dla mnie za dużo, ale jak pisałam -masz w dziale prawdziwych trenerów. Mogę napisać jedynie,że ja ćwiczę siłowo 3 razy w tygodniu po max 30min wliczając długie przerwy na ziewanie
poza tym, nie umiem inaczej zagospodarować czasu. muszę mieć jakąś aktywność fizyczną, bo inaczej się nudzę, a jak się nudzę to się obżeram

myślę ,ze tu mamy clue programu. Coś jest nie tak,że ty nie umiesz odpoczywać,ale co- to ty jedna wiesz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Otóż to...kwintesencja problemu odpoczynek ...i tak, by nie było nudy, bo zaraz wchodzi na plan jedzenie.
Znam to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Blue, ale ja nie chcę rady "zmniejsz objętość treningową", bo w zasadzie już to zrobiłam i nikt nie zareagował,że to nadal za dużo.no więc jaki to miało sens?
w końcu Dorotka coś konkretniejszego napisała,za co bardzo dziękuję. no ale...utknęłyśmy w martwym punkcie- za dużo wolnego czasu na nudę. także najpierw to ogarnę, ale obiecuję, że już ogarniam trening i pracuję nad zmniejszeniem intensywności

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
Keb, to ja na koniec ,bo nie chce mi się języka strzępić,ale czuję do Cię,dziewczę sympatię niejaką. Uważam,że masz jakiś problem niezałatwiony z ed lub ala ed. Imho-póki go nie rozwiążesz, to zdrowie się nie poprawi (zdrowie,to przede wszystkim głowa), a sylwetka będzie zawsze "mam wystające żebra jak dziecko z Afryki". Myślę,że jesteś jeszcze baaardzo młoda (24 lata to dziecie wszak jeszcze) i po prostu sama musisz dość do tego na czym ci w życiu zależy a na czym nie. Ja jestem stara i wolę umieć odpoczywać i potrafić przystopować ,ale... na wszystko przychodzi w życiu czas
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium