SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
też go lubię,hehe.
a,Hubert, w sumie te odwrote rozpiętki mogę zamienić na face pull.eh,jak na nie umiem układać3-dniowych planów to szok

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Przyjrzę się planowi wieczorem jak będę miał więcej czasu. Jednak 3 dni to mało nawet w przypadku początkującej kobiety. Regenerujecie się szybciej od facetów, dlatego musicie dla podobnego efektu trenowac częściej i intensywniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale kiedy naprawdę mam wrażenie, że więcej treningu mi nie służy...
jeszcze teraz w końcu dostałam okres po wielu miesiącach wyczekiwań, nie chcę tego zepsuć
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dobra, czekając na "apprówkę" od Huberta zrobiłam wczoraj trening wg starego planu, a dziś małą improwizację na temat zaproponowej techniki superserii góra/dół

zanim przejdę do rozpiski, to się pochwalę jeszcze raz,że doczekałam się okresu <3. w zasadzie nie wiem,czy podziałał urlop, poprawa tarczycy, suplementacja czy kuracja kremem z progesteronem,alewazne, że powoli coś tam się dzieje i wraca na dobre tory

czas na małe podsumowanko,bo trochę się tego nazbierało

poniedziałek: niby dt
nie zrealizowałam swojego planu,bo trafiłam na "siłkę" bez stojaka do siadów
więc wyszła taka improwizacja:
1.mc
2. mc sumo
3. good morning
4. zakroki
5. HT na jednej nodze
6.bradford press

obciążeń i serii nie wypisuję, bo nie notowałam i trochę czasu już minęło

dieta prawie wg schematu: ostatni posiłek był na oko, bo byłam w trasie i nie zdążyłam wcześniej wrócić

wtorek:totalny dnt...nawet na łyżwy się nie wyrobiłam jak planowałam, bo zaspałam

dieta: na oko

środa: wg starego planu
Back oriented
1. Chin up 4x8
4cc+4guma fioletowa/4cc+4guma fioletowa/4cc+3guma fioletowa/2cc+2guma fioletowa+ 2guma fioletowa--> tak beznadziejnie dawno mi nie szło
5cc+3gumy/5cc+3gumy/4cc+4gomy/4cc+2guma--->ale guma była słaba
4cc+4gumy/3cc+4gumy/2cc+5gumy/2cc+gumy--> no comment
6cc+2umy/5cc+3gumy/4cc+4gumy/3cc+3gumy-->poszło wow
5cc+3gumy/4cc+4gumy/3cc+4gumy/?---> słabiutko
6cc+2 guma/6cc+2guma/5cc+3guma/4cc+3 guma
6cc+2 guma/5cc+3guma/4cc+4guma/3cc+guma
5cc+3guma/5cc+3guma/3cc+5guma/2cc+7 guma

2. Pływak 3x15

3. Dipsy 4x8

4. Przyciąganie sznura do brody 3x12-15

5. uginanie podudzi na wyciągu dolnym 3x 15


+podejście do interwałów(zrobiłam tylko 3 rundy i to nie udało mi się osiągnąć pulsu)

dieta: na 100%!

czwartek:DT
mała improwizacja
1.a ohp 4x8
22.5/22.5/22.5/22.5--->jak się chce to można. chociaż mój odcinek lędźwiowy bardzo mi pomagał
1b. swing 4x15
16kg/16kg/18kg/24kg--> to 24 to zdecydowanie za dużo.wzięłam, bo nie ma żadnego kettla pomiędzy 16 kg a 24 (to 18 kg to była hantla)
2. ohp 25kgx5
3a. wznosy bokiem 4x12-15 (ostatnia seria jednorącz)
4kg/4kg/3kg/4kg
3b. HT 4x12-15
50kg
4a.face pull 4x12-15
4b.good morning4x12-15 (nie lubię go,bo go nie czuję jak trzeba)
5. reverse hipextenstions 2x20

+rozciąganie

dieta:środkowe posiłki na oko, mogłam trochę przesadzić z warzywami, ale rano byłam niesamowicie głodna i się nie najadłam tym,co zaplanowałam


leki: bromergon 2,5 mg, novothyral 100ug
suple: 5000 wit.d, selen, kreatyna,magnez
zioła: pokrzywa, kompozycja ziół


a poza tym, to jak widzicie,nie mam energii zwłaszcza na treningu
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
w piątek się zmierzyłam i niestety....buuuuuu...2000 kcal to jednak za dużo na redukcje i nic się nie zmieniło. obcinam 10 g tłuszczu.
trening koniec końców wprowadzam ten, który ułożyłam.

piątek: dnt
zaliczyłam ok. 2 h lodowiska. tak lajtowo, bo byłam z instruktorką, więc ćwiczyłyśmy w sumie podstawy.

dieta: już obcięta

załączam zrzut miski, bo jak raz zrobiłam

sobota: dt
FBW
1a. Siad 4x8-10
40kg/50kg/50kg/40kg--> zmniejszyłam, bo chciałam nagrać ładny filmik xD
1b. Wznosy bokiem 4x12-15
3kg
2a. MC 4x8-10
60kg/60kg/40kg/50kg--> wiem, cieżar w dupy, pomyliły mi się talarze
2b. Ściąganie drążka do klatki 4x12-15
kombinacje alpejskie, ale fajnie weszło
3a. Pompki na poręczach 4xmax
8/8/7/7
3b. HT na jednej nodze 4x12-15
pomyliło mi się i zrobiłam bułgary
4. reverse hip extensions 2x20
nie zdązyłam, bo już długo trenowałam. generalnie ten trening jest raczej krótki, ale zapomniałam o magnezji, więc musiałam się wrócić do szatni i zmarnowałam trochę czasu.

+ 2 superserie na brzuch
side plank 30s/serratus crunch (3kg) x15

+ rozciąganie

dietka: w zasadzie troche na oko, bo okazało się, że w lodówce trochę pustki
1. 3 jaja,wiórki
2.50 g indyka, 60g brzuszków z łososia, marchewka, brokuły, kalafior
3. 50 g indyka, 60g brzuszków z łososia, burak, brokuły, kalafior
trening i grejpfrut po treningu
4. 100g ryżu brązowego, 10g wiórków, 100 g indyka
5.? sie zobaczy co upoluję

leki: bromergon 2,5 mg, novothyral 100ug
suple: 5000 wit.d, selen, kreatyna,magnez
zioła: pokrzywa, kompozycja ziół











Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-01-14 18:45:04

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kebula, co Ty co 5 dni robisz pomiary daj sobie więcej czasu.. Chociaż te 10 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dokładnie
zwłaszcza, że szczupła jesteś, nie masz tyle tkanki tłuszczowej, żeby leciało w takim tempie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
oj, już schizy mam . musiałam w piątek, bo do poniedziałku mam na 6, a absolutnie nie biorę pod uwagę wstania chociaż 5 minut wcześniej na pomiary

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zamiast obcinać kalorie dodaj dni treningowe. Znowu chcesz się pozbyć okresu? Jeżeli treningi nie będą trwały więcej niż 40-50 minut to nie obawiaj się wzrostu poziomu kortyzolu. Lepiej podkręcić metabolizm i cieszyć się jedzeniem niż ciąć kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Sprecyzuj swój cel treningowy bo nie wiem co mam doradzić.
Brakuje czegoś na pośladkowy średni - odwodzenie z gumą, poza tym w "push" można dodać side step, gdzie mięsień ten pełni rolę stabilizującą.
Priorytet na dupę ułożyłbym jednak inaczej, w Twoim przypadku przede wszystkim dodałbym przynajmniej jeden dzień treningowy. Nie wiem dlaczego tak się wzbraniasz przed dodatkowym treningiem. Z Waszej (kobiet) fizjologii wynika konieczność częstszych treningów.
Przerwy między seriami łączonymi 60 sekund. Ma być ogień.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium