SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
intensywnością, musi być jak najwyższa

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A kiedy planujesz starować w zawodach?

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ostatni weekend lutego

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Keb jak dla mnie trening jest od czapy a Ty masz braki sylwetkowe nad którymi trzeba popracować
1

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
kebula
ostatni weekend lutego


Ja bym następny rok poświęcił na metodyczną pracę nad mankamentami i wyszedł dopiero w 2017. Bo teraz to moim zdaniem nic już nie zmienisz - jedynie możesz się zredukować tak na serio.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Od nastepnego roku to ja sie za hormony biore. Jak je ustawie to nie bede ryzykowala utraty, a teraz, nic nie ryzykuje

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Masz fajną sylwetkę ale znalazłoby się kilka rzeczy nad którymi warto popracować. I teraz kwestia, czy warto startować dla samego startu, czy jednak warto przygotować się na miarę swoich możliwości - które masz - i powalczyć o dobre miejsce na debiutach. Bo w lutym to nie będzie cudu - i trochę szkoda marnować zapał i możliwości. No ale oczywiście zrobisz jak uznasz za stosowne. Nawet jak się zdecydujesz teraz na start to można przynajmniej spróbować zapobiec zgubieniu mięśni które masz - czemu ten trening który dostałaś od trenerki nie bardzo służy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Mam podobne zdanie ale cóż, pozostaje kibicować i trzymać kciuki

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ojej, znów musze to tłumaczyć..... Po pierwsze, to, na jakim miejscu uplasuję się na debiutach to czysta loteria, będzie tyle zawodniczek, że ewenutalnie zginę w tłumie. Po drugie, już poświęciłam sylwestra (idę do pracy zamiast na imprezę), po trzecie, to już chyba moje 3 podejście. Już mam dosyć zaczynania przygotowań od początku, po czwarte "poczekaj jeszcze rok" już słyszałam.
2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No to nie zostaje nic innego jak zakasać rękawy, zagryźć zęby i walczyć. Z mojej strony możesz liczyć na 100% wsparcie, trzymanie kciuków i motywację. Chętnie pomogę jeśłi tylko w czymś będę mógł.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium