SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dobra, w sumie lodówka jest do połowy przygotowana- śledzik, łosoś, tłusty indor i BOCZEK
UWIELBIAM KETOZĘ, serio

w piątek było DNT,ale miałam tyle latania po mieście, że można było powiedzieć, że wpadło kardio. chodziłam jak trup.

sobota
DT
miałam "lekkie" wyprowadzenie z równowagi z powodu, że...ktoś mi zakosił potreningowe owoce z lodówki w pracy. musiałam na siłce kupić koktajl owocowy, ale miał za dużą porcję węgli i musiałam część wylać. poza tym, nawet nie poczułam, że go wypiłam....damn|! a miałam takie ciśnienie na grejpfruty, które sobie przygotowałam!

co do treningu, zrobiłam barki. siły nieco więcej, ale to nie to co jeszcze tydzień,2 tygodnie temu.
z zalecenia rzaby, nie uderzyłam na kardio, co myślę, że jednak dobrze mi zrobi.

miska lekko posypana, no bo koniec końców nie było tych owoców


a dziś zrobię sobie plecy., może wieczorem jeszcze coś skrobnę. ale na wszelki wypadek wkleję jeszcze dzisiejszą miskę

z supli wiele się nie zmieniło, staram się brać wszystko regularnie. rzaba, na ketozie to mogę w ogóle brać bcaa czy wszystko odstawić? pytam,bo nie chcę się sabotować. mam takie w tabletkach i takie w proszku. to w tabletkach zdaje mi się, że nie ma żadnych dodatków, ale to w proszku ma w składzie substancje słodzące - sukraloza oraz glikozydy stewiolowe.















Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-02-21 09:02:11

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Śledzę Twoje zmagania, podziwiam i uczę dzięki takim dziewczynom jak Ty :) wyglądasz wspaniale, daj czadu na scenie. Będę mocno trzymać kciuki. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Keb, nie stresuj. Wyjdziesz i będziesz się świetnie bawić. Jestem przekonana o tym i trzymam kciuki Jeśli będzie jakaś transmisja to napewno będę paczać

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Keb, na własne oczy widziałam w Sopocie magię bronzera nawet przy dość tłustej zawodniczce.
Bez bronzera i na luzie wyglądała bardzo średnio - zupełnie jakby nie ćwiczyła.
Na fotach z zawodów poznałam ją tylko po stroju i byłam w szoku ile daje bronzer i pozowanie
A Ty gadasz głupoty o tej fałdzie
Pamiętaj, żeby się przypomnieć o bransoletkach - najlepiej w środę wieczorem.

W Gdańsku będę w czwartek wieczorem - numer masz, jakby co dzwoń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
i co ja bym bez Was zrobiła?
Jasne Kaszka, przypomne się


w sumie to nadal nie mam najważniejszego, czyli badań lekarskich, z tym może być wesoło, bo brakuje mi jednego badania, a nie mogę dodzwonić się do przychodni....no i powoli zaczynam planowanie weekendu.

zaczynam ketozę, już jestem nieźle opita.
dieta po prostu cudowna, moge tak do końca życia xD

dziś pierwszy trening obowodowy
na początku przeraził mnie zakres serii 8x10, myślę sobie, "przecież to potrwa lata". jednak poszedł dosyć sprawnie

1. Przysiad
2 Uginanie nóg na maszynie
3.Lateral pulldown
4. Wycisknie na ławce płaskiej
5. Unoszenie ramion bokiem (łokieć prowadzi, mały palec w górze)
6. Uginanie ramion (bic) chwyt młotkowy
7. Triceps - wyciskanie francuskie (nad głową)




Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Keb, a jakie jest wytłumaczenie za takim treningiem w tygodniu przed wyjściem? Bo to ciekawe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Keb dzielnie sobie radzisz, już niewiele, końcówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Jur, codziennie do czwartku będę mieć inny trening i inny zakres powtórzeń
generalnie trening przed odwadnianiem ma polegać na wypłukaniu glikogenu z mięśni. jeszcze jestem za cienka w uszach, zeby dokładnie wyjaśniać. jedyne, co wiem to to, że ma być obwodowy.

co ciekawe, kryzys minął, był w weekend, dziś czuję się naprawdę ok

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Wlasnie, wlasnie... wieksza ilosc serii ma sie przyczynic do wyplukaniu glikogenu z miesni?

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
z tego, co wiem, metod jest kilka, ale koniec końców ostatnie treningi są na wysokich powtórzeniach. u mnie po prostu liczba powtórzeń stopniowo rośnie

jest ok, to znaczy pod względem samopoczucia. piję naprawdę dużo, ale jakoś nie napuchłam strasznie. mój organizm sprawnie pozbywa się wody.
na dole mały dowód
dziś jakaś przygłodnawa chodzę, ale może dlatego, że na śniadanie zjadłam dosyć sporą porcję mięcha, później się uczyłam to sobie skubałam wydzieloną porcję boczusia i tak wyszło xD

trening:
ćwiczenia 6 serii po 12 powtórzeń
1. Suwnica nogi lekko wyżej
2. Leg curl na piłce---> a co do tego, to niewinnie brzmi i niewinnie wygląda z zewnątrz, a w rzeczywistości to szatan
3. Wiosło sztangą
4. Klatka skos---> z racji tego, że to trening obwodowy to ciągle ktoś mi się wcinał na ławeczkę, więc często zamieniałam na wyciskanie hantli.
5. Barki wyciskanie na maszynie
6. Uginanie ramion bic podchwytem
7. Prostowanie ramion w opadzie (tric)--> zamieniłam na czachołamacza, bo po prostu nie czuję tego ćwiczenia

no generalnie te treningi wychodzą krótko. wygląda na to, że w treningach stacjonarnych spora część to przerwy








2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium