SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Możesz, śmiało
3

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
W ogole na zywo duzo drobniejsza jestes, az sie zdziwilam jak Cie zobaczylam bo chyba przez czytanie Twojego dziennika uwierzylam w to co pisalas ze taka wielka jestes przypakowana to i owszem ale tam gdzie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Maria,ale to w sumie było miesiąc temu
chociaż w miesiąc nie powinnam się zamienić w miśka massatora

nie no, jednak się będę mierzyła co tydzień, przyznam szczerze, że na razie nie podobają mi się te wymiary

no, także dziś taki DT niespodzianka.miałbyć rest,ale odwołali mi zajęcia to sobie poszłam dla świętego spokoju

w zasadzie to niby mam plan, ale już zaczynam robić freestyle..

1. chin up 4x85
5cc+3guma/5cc+3guma/4cc+4 gumaa/3cc+5guma(bo już mi się w zasadzie nie chciało)
6cc+2 guma/6cc+2guma/5cc+3guma/4cc+3 guma
6cc+2 guma/5cc+3guma/4cc+4guma/3cc+guma
5cc+3guma/5cc+3guma/3cc+5guma/2cc+7 guma

2. wiosło półsztangą 3x12
7,5kg+sztanga
7,5kg+sztanga
10kg+sztanga
7,5kg+sztanga

4. przyciąganie sznura do brody
4x12
5. RDL 3x12
50KG
6. prostowanie biodra leżąc na skrzyni z piłką między nogami 3x15


+lekkie rozciąganie

w zasadzie to cięzko powiedzieć, ale raczej jem schematycznie, więc się wpisałam w rozkład

1. 3 jaja,10gwiórków
2. 25g kaszy jaglanej, jakieś warzywa, indyk, orzechy
TRENING
3.ryż brązowy, indyk, wiórki
4.25g kaszy jaglanej, jakieś warzywa, indyk, orzechy
5. 50gkaszy jaglanej, sałata, ziemniaki, indyk, orzechy

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
kebula

6. prostowanie biodra leżąc na skrzyni z piłką między nogami 3x15



Eeee... Wyobraźnia mi nie działa :P Jak leżysz na skrzyni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
gienus12
po pierwszej przeczytanej linijce "łee ta znowu narzeka a fotki na insta wrzuca " nie czytam dalej, wychodzę ..








dżołk. dobrze jest, nie płacz




Też widziałam fotę, ale jak zobaczyłam podpis, to mi ręcę opadły

Kebula kurde!!
Nie gadaj tyle o masie, tuczniku i inne epitety określajace że jesteś gruba, bo zaczynasz w to wierzyć, a to niebezpieczne.

Zaakceptuj siebie i naprawiaj zdrowie, bo to najważniejsze dla Ciebie na teraz
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Popieram słowa Asi - to co o sobie mówimy tak się później widzimy tuczniczku mały żartuję oczywiście, wyglądasz dalej szczuplutko
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Paula, chodzi mi o takie ćwiczonko, które przypomina odwrócone wznosy na ławce rzymskiej. to sie nawet nazywa reverse hyperextension "po angielskiemu":P
Sforcia, dobrze wiesz, że fotki można łatwo zmanipulować. teoretycznie nie powinnam tego robić, ale...lubię to takie dziecko instagrama jestem>
w zasadzie cały czas próbuję zaakceptować, że cena zaj**istych nóg (bo lubię moje nogi. jak jeszcze dupsko do nich dobuduję to będzie fiesta) to tłuszcz, który osiada się na brzuchu i idealnie płaski, odtłuszczony i żyłkami to on nie będzie. ale nie do końca mi to wychodzi
no ale dobra, już nie marudzę, bo jak mówiłam, coś za coś, nie można być idealnym:P

ej...wiecie co...mój współlokator zakosił mi wagę no kuuurwa. stąd, dieta bardzo na oko.

no, i wczoraj w końcu dotarłam na lodowisko .oczywiście wszystkiego pozapominałam, więc dobrze,że wzięłam ochraniacze

a dziś trening.miał być wczoraj, ale koniec końców nie dotarłam

1. OHP 4x8
20 kg-> nic nowego
2. wznosy hantli bokiem 3x12
3kg
3. HT3x12
50kg
4.bułgar 3x12
3kg--> jezu, chyba to wywalę.całym sercem nienawdzę tego ćwiczenia
+ brzuch

2x superseria wznosów nóg w zwisie z dragon fragiem
2x przyciąganie kolan do klatki na trx

+ rozciąganie.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ej no,wiecie co..wzasadzie to podobno schudłam. więc sama nie wiem

SOBOTA:dnt,łyżwy
miała być rurka,ale została odwołana, więc na spontana lodowisko. na razie to wciąż sobie przypominam jak się jeździ. no i było za dużo ludzi na większe szarżowanie

NIEDZIELA:dnt, streetworkout
potraktowałam jako dnt, bo było dość lajtowy
były jakieś obwody. bardzo aerobowy- bieganko, skipy, skakanka, ale nie zabrakło pompek i podciągania. na koniec core i moje roziąganie

PONIEDZIAŁEK: dt
1. siad 4x8
50 kg,--> cinżko szło
2. mc sumo 4x8
60kg---> BEZ PASKÓW! okazało sie,że mój słaby chwyt to kwestia śliskich dłoni lub rękawiczek
3. ht na jednej nodze 3x12
cc--> już zapomniałam jaki to ból
4. bradford press 4x12
?-> nie wiem,borobiłam na koksiarni. oj...jakim cudem ladowałam kiedyś cały trening barki, jak po tym ćwiczeniu nie mogę za bardzo poruszać ręką


co diety,sory, ale dalej jest na oko
dalej na zasadzie cbl- już powoli nawet ucinam weglowodany z pierwszych dwóch posiłków(tam będą jedynie warzywa)

a, i skombinowałam sobie glukometr tylko muszę go sobie skalibrować, bo pokazuje różne dziwne rzeczy.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Na oko to chłop w szpitalu .... :) ale tez tak sie da, zwykle jem na oko i patrze co sie w lustrze dzieje łyżwy fajna forma cardio

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no w zasadzie po tylu miesiącach zabawy w aptekę to już sobie mogę pozwolić na taaaaaakie szaleństwa
co to jest cardio? to coś po hiszpańsku?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium