SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
był mc to trzeba jakoś chronić piszczele. a spodenki miałam takie, że zaburzały mi proporcje

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Kebula , jest super!

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Haha no a jak u dziewczyny to i tak spoko. Najlepiej wygląda facet bez gaci za to skiety muszą być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
kebula

no i....w sumie to nie jest tak źle jak sie przypnę, nie?




Ktoś tu do cholery w końcu nabiera pewności!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Al, czasem mam takie fazy. źle nie jest, czasem siebie lubię. tak po prostu naszła mnie taka refleksja, że za bardzo sie spinam i skupiam na tym, co jest do poprawy zamiast się cieszyć tym, co osiągnęłam

więc, miałam małą przerwe, bo pojechałam sobie do domu na urlop. nie liczyłam makro, jadłam bardzo na oko i w jeden dzien troszeczkę za bardzo zaszalałam, no ale jakoś to przeżyję
ale dzielnie trenowałam!

dziś już wracam do liczenia. zepnę się na testowe 30 dni, ale po weekendzie.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
uf, ale miałam intensywną sobotę
w południe wpadła rurka z Paulą, a wieczorem szybki trening z Franii. wieczorem miałam iść na balety, ale jak wróciłam do domu to zasnełam w ubraniu.
jeszcze dziś nie liczę, ale od jutra testowe 30 dni rozkładu.

a muszę przyznać, że bardzo wciągnęłam się do rurki. na razie ćwiczę głównie sama, bo zajęcia z instruktorem są wtedy, kiedy mi nie odpowiada, ale coś tam umiem.
a dzis odpoczywam, bo chociaż spałam długo i to jak zabita to nadal jestem troszkę zmęczona.


4

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kolejna pole dance maniac na forum. Myślę że to bardzo fajne uzupełnienie siłowni :) A ja mam za tydzień kolejna lekcje indywidualną :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
niesamowicie wciąga, dziwię się, że tak długo zwlekałam. u Karola?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nie u Karola. Kolejna koleżanka patrząc na zdjęcia chciałaby spróbować :) Będę robić sprawki do treningu personalnego ale na rurce :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium