SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh, dzięki keb, nie miałam kompleksów to sobie pooglądałam metamorfozy na fb feniksa. Widać zmarnowałam 3 lata na siłowni ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
widzisz, trzeba było od razu sobie jakiekogs trenejro znaleźć.ale podobno gość fajnie prowadzi, nie głodzi za bardzo i nie katuje godzinami kardio.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Keb czy po tych zawodach planujesz coś jeszcze w najbliższej przyszłości?

Bo zapowiada nam się dużo pracy (w związku z ostanim @)

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no już wiem, że nie wysłałam Ci dobrych wieści. dużo zależy czy mi się spodoba. ale nawet jak mi się spodoba, to najwcześniej Opole. jak wyjdę, spróbuję to już bede się skupić na wyrównaniu hormonów

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
kebula

Ghorta, oddam czwórki, ale co dostanę w zamian?:P

Po namyśle stwierdzam, że jakieś pół rozmiaru cycka mogę Ci oddać - będzie mi łatwiej spać na brzuchu.
Przehandlowałabym coś jeszcze, ale czy tam coś wartego uwagi siedzi, to będzie pewnie wiadomo w okolicach następnej zimy, jak się redukcja powiedzie.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Na 100% będziemy dokładać kcal ale ile czego to jeszcze zobaczymy jak będzie za miesiąc

Już teraz możesz zacząć suplementację 4 orzechy brazylijskie dziennie..

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Ghorta spoko. biust biorę w każdych ilościach
Rzaba, ok. tylko z orzechami mam tak, że za bardzo je lubię i nie kontroluję się . ale spróbuję, najwyżej będę brała chemiczna. oprócz tego, z tego co wiem, powinnam brać d3 i k2, b12, kwas foliowy i b-complex?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
no to selen w takim razie
tak, D3, K2, b12 i inne b i jeszcze magnez, masz jakas morfologié? bo to jednak warto byloby skontrolowac przed suplementacja

Mialas ostatnio jakies infekcje?
i czy odstawilas suplementy witaminowo mineralne na przynajmniej tydzien przed badanim krwi? szczegolnie chodzi mi o zelazo

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no niestety, miałam mieć, ale w wynikach badań jej nie ma...no i prędko nie zrobię, bo rano jestem ekstremalnie zarobiona, doppiero wieczoram mam czas, a wtedy to już po zawodacg,
tak, często miewam infekcje. nie odstawiałam suplementów, biorę magnez i suplement na bazie skrzypu, a on ma w składzie dodatkowe minerały i witaminy

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
no to chwilowo ferrytyna sie nie przejmujemy za bardzo ale do kontroli nastepnym razem i nie bierz suplementow z zelazem

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium