SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kebula różowe sztangi za Tobą tęsknią :D Oglądałam filmik i jak pisałaś, że jesteś pokraczna w pozowaniu to spodziewałam się, zachwianej łani na szpileczkach :P A zaskoczyłaś mnie pozytywnie. Zawsze można coś dopracować, ale naprawdę fajnie się prezentowałaś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Keb zacznij nie od 10g węgli tylko od dodania 100 kcal w dni treningowe.
Większość niech będzie z węgli

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
A ten euthyrox i duphaston wynikają z wcześniejszych problemów, czy niedawno Ci zdrowie zaszwankowało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ok, nie będzie zbyt agresywnie? to ponad 5%.
Esther, ja od zawsze miałam problemy z miesiączkowaniem. zaczęłam regularnie mieć okres dopiero w liceum, ale wpadłam na genialny pomysł leczenia trądziku tabletkami antykoncepcyjnymi. brałam je ze 3 lata. po tabletkach okres już mi nie wrócił.
jak wyglądała sprawa w przeszłości z tarczycą to nie wiem, nigdy jej nie badałam

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
nie będzie bo to nie codziennie

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no więc na razie trenuję sobie intuicyjnie, bez planu, ale już się za czymś rozglądam. teoretycznie powinnam sobie zrobić przerwę, tylko że wcale nie czuję takiej potrzeby, wręcz przeciwnie. jeszcze w tym tygodniu przeprowadzę wielką improwizację splitów, tak żeby wyszło 4. wolę splity od fbw, bo po prostu nie umiem na fbw. I jak nabiorę więcej energii to zacznę robić interwały.
no ale dalej jestem wybitnie zagoniona. myślałam, ze po zawodach będzie luz, ale nadal wstaję i nie wiem, w co mam włożyć ręce.
na trening poszłam w tym tygodniu w sumie 3 razy....chyba...albo 4, już nie pamiętam tak to jest jak się nie notuje. pamiętam, że na pewno były raz plecy, później barki/klata/brzuch i dziś fbw.
trzymam się rozkładów, tylko jem nieco więcej warzyw
muszę ogarnąć leki i suplementację. już wyszła mi ładna apteka.
z leków biorę euthyrox i duphaston
z supli wróciłam do kreatyny (na razie 6 g w dni treningowe), bcaa (6 g w DNT i 12 g w DT), wit.D, selen, cynk.
na dniach uzupełnię apteczkę o magnez, kurkumę i jakis kompleks wzmiacniający włosy i pazury


Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-03-06 14:23:02

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a z okazji dnia kobiet, moje ciało postanowiło nabrać wody jak gąbka i mam brzuch jak kobieta w ciąży
no ale cóż, takie sa konsekwencje czit tygodnia i jedzenia produktów, które mi wyraźnie szkodzą.

ale, nowy tydzień, nowa jak i nowe makro
tylko trening dalej ten sam. doszłyśmy z Rzabą do wniosku, że stary trening ma jak najbardziej sens, bo dopiero teraz powinnam zacząć progresować. a że go nawet lubię, to zostanę przy nim.

misek już nie będę wklejać, bo już licze wszystko hurtem, aby makro się zgadzało:P
no dobra, jeszcze trzymam się śniadania BT i zaczynam jeść węglowodany od posiłku przedtreningowego zaś w dni, gdy nie ma treningu, węgle jem od od 3 posiłku.

suplementację i leki ogarnęłam następująco:
euthyrox na czczo
wit C, wit d3, mangez i skrzyp polny do śniadania
cynk i selen zażywane osobno gdzieś w ciągu dnia lub przed i po treningu (po prostu wtedy o nich pamiętam)
6 g kreatyny (3 g przed i 3 g po bezpośrednio po treningu)
8g bcaa (w trakcie treningu lub w DNT rano, tylko nie wiem czy mogę z euthyroxem)

no i chyba tyle...

tymczasem dziś na tapete wjechały kopytka. już trzeba notować ciężarki, żeby wiedziec, czy jest jakiś progres
fajnie się ćwiczyło, póki nie musiałam zmierzyć się na maszynach z meduzami...
Nogi
1a. Przysiad 4x8
50gx8/50kgx8/50kgx8/55kgx6
1b Leg curl na pilce 4x8
9/9//9/9
2a Hip Thrust 3x 12-15
50kgx15/50kgx15/50kgx14
2b Dzien dobry 3x 12-15
25kgx13/25kgx10+15kgx5/15kgx15
3a Ginekolog odwodzenie 3x15-20
7kgx20/7sztx19/7sztx19
3b Ginekolog przywodzenie 3x15-20
7sztx20/7sztx20/7sztx20
4a Odwodzenie prostej nogi w tyl kabel 3x20
1 sztx20/1sztx20/1sztx20
4b wspiecia na palce stojac 3x20
15 kgx20

1a. no to nie naszalałam w ostatniej serii
1b. wyszło dosyć lekko, ale to dlatego, ze dopiero się uczę techniki. jak raz zrobiłam to sklepało bardziej niz maszyna
2a. oj, boli
2b. tu słabo wyszło, bo nie trafiłam z ciężarem
3a prawie spoko gdyby nie meduzy
3b jw
4a. ok
4b.ok

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
kebula


3a prawie spoko gdyby nie meduzy





Fajny ten trening masz, dobrze że kontynuujesz, bo pewnie dopiero teraz wyciśniesz z niego max
Trzymam kciuki za dalszy progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
w 4b zdecydowanie dołóż następnym razem

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Keb, jaką dawkę bierzesz Euthyroxu?

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium