SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jurysdykcja
btw - keb, co ci Mocior mówiła o pozowaniu z wkręconym biodrem? Bo ma filmik, na którym tłumaczy, że nie powinno się tak pozować od tego roku.


Nie powinno, ale Hania mi powiedziała, że jeśli się zobaczy, że na scenie wszystkie się wykręcają i sędziowie nic nie powiedzą to trzeba być gotowym i też umieć tak zrobić, żeby nie odstawać (bo z wykręconymi wygląda się korzystniej). Czyli trzeba się nauczyć i tak i tak a później dostosowywać na bieżąco do tego co się dzieje na scenie.

Rzaba wiem, ale ja nie piszę o treningu tylko o nazwijmy to trendach. Jestem w kontakcie z zawodnikami i trochę w tym temacie rozprawialiśmy. Trochę można, w przypadku Keb to w ciągu miesiąca przyrostów wielkich nie będzie, ale na pewno korzystniej będzie pompować barki (to już Keb wiesz co robić przed wyjściem na scenę gumy czy hantle i jazda ) no i cieszę się, że nie masz tego czasu na rozkminianie jak będiesz coś marudzić to na miejscu przyjdę i zrobię porządek :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
A podobno licza sie proporcje
łokiec szerszy niz reszta reki nie wyglada fajnie zbudowac to juz nic nie zbuduje na takiej głodówce ale moze nie polecą bardziej? o to chodzi

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
bo wiesz rzaba, pzkfits ma jednak swoja definicję właściwych proporcji. w ogóle w całym kobiecym bb sa nieco przeinaczone, bo mało komu podoba się kobieta o figurze trójkata (a taka jest przecież celem)
aha, będziemy mnie odwadniać i ładować?

Ev, nooooo to jak mi taki wjazd na chatę grozi to absolutnie nie marudzę, chociaż dziś troszeczkę mam ochotę. jestem bardzo zmęczona- krótki sen, dodatkowa aktywność swoje robia. dziś naprawdę nie miałam ochoty na trening, ale wystarczyło dostać dwóję i musiałam pójść żeby się wyładować.
a na pewno spróbuję się spompować

sesja dalej w pełni, więc w sumie teraz powinnam się uczyć, a nie klepać notatkę w dzienniku, dlatego bardzo skrótowo, wszystko robię zgodnie z planem, ale niestety, nie pozuję
jutro ostatni egzamin...to znaczy nie liczę sesji poprawkowej, bo jest już po zawodach. także w końcu będę mieć więcej czasu.

dziś się niby mierzyłam, ale zgubiłam karteczkę i bede musiała powtórzyć jutro, i tak w sumie większych zmian nie ma w wymiarach, prędzej w odbiciu lustrzanym.




Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-02-01 20:00:44

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
nogi i tyłek bez zarzutów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Będziemy ale napisz mi jak to robiłaś bo musimy zrobić inaczej

No wiem, że mają swoje, dlatego uważam że fajnie byoby mieć kilka miesięcy więcej bo gubiac kilogramy te proporcje też gubisz

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Bull
nogi i tyłek bez zarzutów


A nie wiesz przypadkiem jak to zrobić, żeby sędziowie patrzyli tylko od pasa w dół?


Zmieniony przez - rzabba w dniu 2016-02-01 23:37:27
1

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
rzabba
Bull
nogi i tyłek bez zarzutów


A nie wiesz przypadkiem jak to zrobić, żeby sędziowie patrzyli tylko od pasa w dół?



Zmieniony przez - rzabba w dniu 2016-02-01 23:37:27


zapomnieć o majtkach

acz nie wiem co na to Pani Nawrocka i dwie pozostałe Panie, które będą sędziowały debiuty...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
hahaha, Bull
biorąc pod uwagę, że krawcowa uszyła mi za duże to nie będzie takie trudne

Rzaba, odwadniałam się na dwa sposoby, ale nigdy mi to do końca nie wyszło
za pierwszym razem "po lejdisowemu", czyli przez 4 dni jak najwięcej wody (ponad 10 l), zero węglowodanów i zero soli, a w piąty dzień odstawienie wody koło południa i ładowanie, no ale zawaliłam wtedy coś, nie pamiętam co, bo nie wyszło.

za drugim razem tak standardowo. ale też mi coś nie wyszło, nie wiem, może przez to, że nie odstawiłam kreatyny?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
no tak, ale w gdańsku dupsko będzie w mini rozmiarze wiec weź pod uwagę jak już teraz masz zbyt duże gacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Grunt to widzieć dobre strony.

Keb weź taśmę dwustronna podkleisz gacie bo jednak szkoda by było je stracić na scenie, chociaż z pewnością zwróciłabyś na siebie większą uwagę. Tylko nie wiem czy o taką Ci chodzi


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-02-02 07:49:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium