SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no Keb, ale jak sie regenerujesz i glodna jestes, to po co na sile trzymasz 1900. Nie mowie, zebys jadla ile popadnie, ale co to za rege, ajk mas zglodna chodzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no pacz


Bziu, więcej mnie najzwyczajniej w świecie UTUCZY zwłaszcza, że jestem po weekendzie w domu, gdzie nie trzymałam miski, więc muszę trochę dyscypliny utrzymać. no nie ma innej opcji.







Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kebula jak Ci brakuje miejsca na białko to to patrz jakie warzywa wybierasz :) Wiadomo, że bób i fasolka mają więcej. Ale jakieś pomidory, ogórki, cukinia, papryka to już śladowe ilości. A te mieszanki to podejrzane są :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
spokojnie, sprawdzałam skład, same warzywa, bez żadnych cudów. wiem, że lepiej świeże, ale tak jest wygodniej, łatwiej mi policzyć warzywa jak rzucę całą pakę

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nie no też lubię czasem mrożonki, chociaż latem jednak sięgam po świeże. Ale podejrzana ta ilość białka, ale to może ze względu na ilość :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
w 100 g ma 2 g, pomnóż przez 75 i swoje wyjdzie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
kebula
w 100 g ma 2 g, pomnóż przez 75 i swoje wyjdzie


i niech nikt nie mówi, że wegetarianie i/czy/też/lub weganie mają na niedobory białka w diecie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Czika, no jak się okazuje, dałoby się z samych warzyw wyciągnąć nawet 100 g białka. tylko co prawda odbija się to tez na ilości węglowodanów
Bziu, no wiem i bardzo nad tym ubolewam. ale popatrz ile mam tych warzyw- prawie kilogram, chyba żadna z nas nie pochlania ich w takich ilościach. jakbym miała wszystko liczyć osobno to bym...no, oszalala. tak jest mi po prostu wygodnie, a staram się, żeby to nie były jedyne warzywa, które jem tego dnia.


tak wiec, regeneruję się dalej. generalnie staram się ruszać- wyszłam na rolki, jakieś tańce, pole dance, coś tam się rozciągam i pracuję na mobilizacją. staram się utrzymywać rozkład ściśle, ale jednak muszę dojadać ogórkami i sałatą. wczoraj wyszłam wieczorem i zjadłam surówkę mojej koleżanki z czerwonej kapusty i majonezu lub śmietany (nie wiem, nie pytałam, widziałam tylko, ze byla zabielana i po smaku nie wyczułam ).siedzieliśmy do późna, a już byłam mega głodna.

co ciekawe, nie chodze na treningi, a wcale nie mam jakoś więcej czasu

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wow, minął już tydzień. czyli jednak się da
oj, chyba przydała mi się ta przerwa.
generalnie podbijam kalorie, bo w ostatnie dni podjadam, więc bez sensu trzymać się tych założeń. jednak problem w tym, że cóż...mam za mało tłuszczy i nie jestem usatysfakcjonowana smakowo. wczoraj jak dopadłam makrelę to zjadłam więcej niż powinnam. trochę węszę za nowymi smakami, ale powinno niedługo przejść.

a dziś szkolenie z barbell brothers! mam nadzieję, ze się nauczę czegoś mądrego

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium