SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Jak będzie co pokazać. na razie niestety, ale te 20 g węgli więcej nie służy utrzymaniu wymiarów. chociaż powiedziałabym, że to raczej kwestia stresu. jak sie stresuję to ni ch**a, nic nie idzie. dobrze, że się buduje. i tu się tak zastanawiam, dołączyć kardio czy nie...kardio raczej mi szkodzi.
jeszcze dodatkowo nadchodzi zmiana nocna tuż po zmianie na 6 rano. dziś wstałam o 7, próbowałam się po treningu zdrzemnąć,ale nic to nie dało i tak wegetuję...

dziś piłowałam kopytka
fajnie wszedł,nie ma to jak wylać żale na żelastwie tudzież polimerze. ledwo sie włóczyłam
NOGI
1. Przysiad atg 3x12-15
50kgx13/50kgx15/50kgx15
2. Wykroki na smithie z wykopem 3x8-10
5kgx11/5kgx11/5kgx11
3. Rdl na jednej nodze 3x8-10
18kgx15/20kgx10/20kgx15
4. Dzień dobry 3x12-15
25kgx15/25kgx15/25kgx15
5. Wykopy na linkach 3x12-15 + dropset
6. Wspięcia na palce 3x20-25

1.odkąd skupiam się bardziej na treningu tylnej strony to bardzo mi urosła siła w przysiadzie. jak podejdę do maksa to licze na 80kg
2. oj, darłam mordę jak głupia. ciężar inny, bo suwnica inna, o dropsecie nawet nie było mowy
3. w drugiej serii źle założyłam paski i puścił mi uchwyt. szkoda
4.ok
5.ok, obciążenia nie wypisuję, bo do dropa musiałam zmienić wyciąg, ale w dropie nie wycisnęłam więcej niz 10 powtórzeń.
6. zrobiłam na smithie, ale tylko 2 serie, bo mi się nie chciało.



dieta: 135b/180w/60t
oki, aczkolwiek przede mną nocka i wszystko się rozp******i

suple: rano: magnez, silica, przed treningiem: 5 g bcaa,5,5 g kreatyny, 1g wit.c, w trakcie treninfu 20g karbo, 6 g bcaa

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja bym zamiast cardio pomyślał nad tabatą - 4 minuty i po bólu. Mi osobiście nie chce się nigdy szurać po bieżni albo na orbim - ale tabatę , szczególnie w mojej wersji na suwnicy uwielbiam

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Night, myślałam o tabacie. dużo o niej czytałam tylko czy ja umiem się tak w 4 minuty zaciorać....no i czy naprawdę to przynosi takie same efekty?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
skoro ja potrafię się zamęczyć tak że nie dam rady zejść z maszyny i zrobić kroku - to i Ty na pewno tez to potrafisz. ja nie polecam Ci tabaty jako burpees czy thrusters ale w formie jakiegoś ciężkiego ale bezpiecznego ćwiczenia. Ja używam do tego suwnicy na nogi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Keb spróbuj gwarantuję, że od drugiej serii będziesz czuła ból dołu, od połowy będziesz walczyć żeby nie przerwać, a potem ciężko nie zrobić przerwy na głębszy oddech (walczę z tym). Po zejściu nie wiesz co masz ze sobą zrobić.

Oczywiście nie umiem się tak styrać jak Night, kiedyś mi się uda, ale i tak jest ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
A jak taka tabata na suwnicy ma wyglądać? Nie lubię takich form , ale zwykłe aero tym bardziej do mnie nie przemawia, to może kiedyś wypróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
A coś innego zamiast suwnicy? Jeśli
nightingal
(...)nie polecam Ci tabaty jako burpees czy thrusters ale w formie jakiegoś ciężkiego ale bezpiecznego ćwiczenia(...)
- to jakie inne ćwiczenia dobrze się nadadzą do tabaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no właśnie Night, co robisz na tej suwnicy? myślałam też o kettlach, bo to w doświadczenia wiem, że klepie , ale w dniu kopyt to chciałam tabatę angażującą górne partie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
osobiście robię ją na suwnicy do treningu nóg - wypychanie do góry siedząc/pół leżąc. Dobieram odpowiedni ciężar i lecę sekwencje 20s/10s. W tych 20 sekundach musi być upchane 8 powtórzeń a w tych 10 sekundach "odpoczynku" ja robię 3 oddechy i znów jazda. Czasem robię tabatę na więcej powtórzeń, ale to i odpowiednio ciężar zmniejszam żeby dojechać na przykład na 12 powtórzeniach do końca. Nie ma w tym jakiejś filozofii tylko straszna walka z deficytem tlenowym i swoją własną głową, żeby zrobić co założone i nie wymięknąć.

aha w czasie tych 10 sekund oddechowych ciężar jest odłożony/zablokowany na maszynie, ale nóg zazwyczaj nie zdejmuję z platformy. Bywają od tego odstępstwa jak mi drętwieją i czuję że zaraz mogę złapać skurcz.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-08-21 13:40:25

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Keb, tabata jest fajna, spróbuj Nic tak nie przeczołga człowieka jak dobra tabata

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium