SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT Kebula w remoncie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
Pieknie wyglądałaś, mi się tam ten brak makijażu bardzo podoba, taka naturalność od Ciebie bije, i to Cię wyróżnia

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Dokładnie. Fajnie, naturalnie wyglądałaś, niektóre panie na scenie makijaż masakra

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Gratuluję jeszcze raz, że dopięłaś swojego i jak postanowiłaś tak zrobiłaś. To się chwali. Nawet nie masz pojęcia ile fajnych emocji jest w człowieku jak się ogląda nie dla samego oglądania, ale ze świadomością, że ktoś znajomy startuje wykonałaś kawał dobrej roboty, masz nowe doświadczenia i przede wszystkim wspomnienia, których nikt Ci nie zabierze.

Rion, takie samo wrażenie miałam. Niektóre pani to jak z wyborów miss małych dziewczynek z blichtrem, nawet wampa dojrzałam ale było też sporo ślicznych dziewczyn
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Jw.. Male miss ameryka.. Doczepki cudownie sie odznaczaly

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Kebula! Jeszcze raz Ci gratuluje i ciesze sie, ze dzieki mnie zdazylas wyjsc na scene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
Jako laik absolutny chciałam zauważyc, iż duża część zawodniczek miała mniej lub bardziej "męskie" rysy twarzy. Te rysy zwykle korespondowały z większą niż przecietna masą mieśniową. Nie sądzę aby to było spowodowane wyłącznie odtłuszczeniem/odwodnieniem. Na palcach jednej ręki mogłabym policzyć piękne kobiece buzie. I jak najbardziej (a na żywo widziałam) Kebula - jesteś na mojej liście!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dziękuję Wam jeszcze raz za miłe słowa. to bardzo motywuje do działania, bo już pasuje wracać do reżimu.
do pierwszej 15 zabrakło mi wielu rzeczy, przede wszystkim formy bez żeber na wierzchui pozowania, jeszcze to robię pokracznie. Jakbym się zdążyła się spompować to by to nieco lepiej wyglądało. druga sprawa, też lubię taki naturalny wygląd, ale sędziowie już nie. także na następne zawody (jeżeli oczywiście w końcu się na nie zdecyduję), zadbam a makijaż i fryzurę odpowiednio wcześniej. co do kostiumu, to też na pewno wyjdę w innym, ale raczej subtelnym. nie pasuje mi zbyt mocny bling-bling.


no i już chciałabym wrócić do gry. aktualnie nadal jestem zabiegana

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
fajnie że chcesz zostać nadal przy swojej delikatności/naturalności mimo takiej a nie innej oceny sędziów. Rób swoje, powodzenia:)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dzieki
Ale musze przyznać, że kazda finalistka zasłużyła na swoją lokatę. piękne są, no i odwaliły kawał dobrej pracy.

a ja naprawdę już wracam do gry. przyjęłam strategię reverse diet i podjęłam decyzję,że będę liczyć. wiem, ze jest nieco kontrowersyjna, ale po zawodach czuję za duży luz i szczerze powiedziawszy, źle to się wczoraj skończyło.
w tym tygodniu jeszcze zastosuję moją starą kaloryczność i co tydzień będę dodawać po 10 g węglowodanów póki nie osiągnę odpowiedniego pułapu. później pomyślę o modyfikacji.

dodatkowo, zaczynam leczenie euthyroxem i terapię duphastonem. mam nadzieję, że to coś da, chociaż lekarz był ze mną szczery- nie dał mi gwarancji, że duphaston mi pomoże.

no i już chciałabym wrócić na siłkę! tęsknię za hantelkami.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenie

Następny temat

Regeneracja , frustracja & hard work

WHEY premium