SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Esther/rzeźba str.8-str33/ str57 podsumowanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano ano jedz gotowane tez i polewaj sobie tuszczykiem, troche sie cieplej ci zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
czekam z niecierpliwością na podsumowanie trzymaj się tam
mi po konkursie zbrzydły brokuły ...

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-08 09:48:18

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyżby to wreszcie nadszedł ten dzień, na który z niecierpliwością czekamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
tak, tak Esther na spamie wspominała, że szykuje podsumowanie na sobotę, czekamy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
A nie wkurzajcie mnie nawet, rano padły oba naładowane komplety baterii, a w sklepie nie mieli paluszków
Wkurzyłam się, zjadłam jajecznicę na boczku no i pojechałam szukać baterii ale już są, także cierpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
PODSUMOWANIE RZEŹBA 2012

I ja się podsumuję

Taka pisanina nie wychodzi mi najlepiej, wyłazi grafomaństwo, dlatego skupię się na cyferkach i coś tam dorzucę od siebie. Cykl trwał dokładnie 11 tygodni, w tym ostatnie 5 dni przeznaczone na płukanie nerek - od 23.06 do 7.09, czyli wczoraj.

Treningi, zwłaszcza na początku, trwały znacznie dłużej niż standardowe FBW. Przy 45min aero - wychodziłam z siłki po 1h40min.
Nauczyłam się poważnie podchodzić do treningu i walczyć. Nie ma że zmęczona, że coś nie pasuje. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie odbębniłam żadnego z nich - ani nie opuściłam. Najmocniej poczułam to przy 15min interwałach oraz porannych biegach na koniec cyklu. Czułam strach przed każdym dniem nóg, ale nauczyłam się nie myśleć o tym i po prostu działać. Każdy progres na niższych kaloriach czy w superseriach dawał kopa i miałam z tego dużo satysfakcji.


Miska - też starałam się nad nią nie rozmyślać, chociaż (zwłaszcza za granicą) na każdym kroku czekała pokusa. Tęskniłam z czasem coraz bardziej do tłuszczu. Parę razy wpadło wytrawne wino, raz whisky. No i parę potknięć ze względu na to, że jedliśmy na stołówce czy w knajpach (ta nieszczęsna 'kawa z lodem'). Tutaj zdziwiłam się pozytywnie, bo okazało się, że można żyć przez miesiąc na tak okrojonej misce w akademiku, przy weekendowych wyjazdach. Oczywiście oznaczało to indyka/ryż/oliwę na okrągło, ale chciałam poświęcić jak najmniej czasu na kuchnię.
Jak kto ciekawy to na pewno znajdzie w dzienniku wszystkie rozkłady

Oczyszczanie - pierwsze dwa dni to była sielanka, bardzo relaksujące. Bywało słabo, głodno, ale czułam się w porządku. Kolejne 3 dni odliczałam tylko do końca. Myślę że było warto się przemęczyć, zobaczymy ile z tych cm z dołu spadło na stałe.

Najbardziej oczywiście dziękuję Izie, zresztą już nie pierwszy raz. I nigdy nie wiem, w jaki sposób mogłabym się odwdzięczyć za tę całą troskę i wiedzę.
Dziękuję też całej grupce rzeźbiącej. Zwłaszcza Ania, jak policjantka znajdowała moje błędy (zgapiłam od Ciebie schemat podsumowania), no i futrzaczka z tym samym treningiem. Fajnie było się nawzajem dopingować, teraz trzymam kciuki za dwie wytrwałe.
I wszystkim odwiedzającym Ladies

Co do minusów rzeźby - pogorszyła mi się cera, mam fioletowe duże paznokcie u stóp (prawd. obite przy bieganiu), zanik tyłka, oduczyłam się malować 'bo i po co'.
Ważenie produktów, planowanie wszystkiego, treningi - kilka razy czułam się bardzo zmęczona psychicznie (i fizycznie) i wyczekiwałam już końca. Teraz myślę, że było warto bo mogłam się sprawdzić i widzę, że sporo się nauczyłam.

Czy osiągnęłam cel - to już same ocenicie, powiem tylko że tak chuda byłam ostatnio może na początku gimnazjum i dalej nie mogę się przyzwyczaić - ale podoba mi się taka zmiana. No i więcej niż na zewnątrz zmieniło się w środku. Zrobiłam się twardsza



Pomiary
Porównuję z 30.06, ponieważ wcześniejsze były przekłamane przez okres.



Foty
Tak jak napisałam na górze, były jaja z bateriami, no i fotograf ze mnie jak z koziej dupy trąbka, dlatego podstawowe zdjęcia do porównania zrobiłam starannie, potem wolna amerykanka - z lampą, bez lampy i wybrałam te, które się w ogóle nadawały. Jak coś nie pasi - zapraszam każdą Ladies do odwiedzin Porównanie z 3.07 - 10. dzień rzeźby.






Na razie chcę odpocząć od liczenia i treningów, więc kończę wakacje już na luzie. Potem się zobaczy (pewnie masa na górze)

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-09-08 12:36:17

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-09-08 17:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Hera, tam była edycja warning

No nic, akurat wtedy kończyłam

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-09-08 12:47:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrzę i podziwiam

Takie przemiany to świetna mobilizacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Karniak /Dziennik

Wiecej