SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 704705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Rozgrzany byłem już bardzo dobrze w zasadzie była to chyba coś 15seria wyciskania wąsko licząc rozgrzewkowe
Zrobiłem 160kg i gdy wyprostowałem ręce, asekurant nie zabrał sztangi, przy odkładaniu "za siebie" poczułem ukłucie.

Najśmieszniejsze jest to, że Piotrek który pomaga mi w treningach, układa plan itp napisał mi rano że robimy dziś wyciskanie wąsko, a ja mu odpisałem że średnio mi to leży bo coś barki mnie przy tym bolą i ogólnie jest to nie komfortowa pozycja dla mnie I yeb, yebłoo kilka h poźniej

Na pewno już nie wrócę do wąskiego wyciskania Trzeba się na błedach uczyć - swoich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
najważniejsze, że to nic poważnego, bo jak wczoraj zobaczyłem wpis na insta i fotę klatki to pierwsze co pomyślałem, że już po zawodach
w każdym ja trzymam kciuki, bo możesz ładnie namieszać, oby już bez żadnych przygód po drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Wiadomo Ale teraz już praktycznie na większości zawodów można startować np solo deadlift lub sq, więc i tak bym dalej w to cisnął A jak mam być szczery to bencha nie lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870591
Widziałem, szkoda wielka... Bo ciężary już nawet w WL były bardzo dobre. Tyle dobrze że całkiem nie zerwałeś, bo offa to byś miał ze 3 miesiące...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Spoko ja z dobrej gliny ulepiony, wrócę szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
U mnie z barkiem mega poprawa, ból praktycznie znikomy Zobaczymy co będzie jak wejdę pod sztangę (bencha), dziś właśnie będę coś lekko próbował.
Fizjo tutaj się bardzo dobrze spisał nie ma co mówić + do tego bpc, maść z heparyną, zwykły voltaren i codziennie mobility barku/łopatki.

W niedzielę robiłem siady i poszły znowu rekordy
300x1
310x1
Teraz 4-5 tyg bez jedynek, poprawiam wzorzec troszkę, zakładam czarne monstery i myślę, że będzie szło 320-325. Ogólnie to miesiąc temu mówiłem sobie że fajnie by było siąść we wrześniu na zawodach 270 Filmiki z siadów są na moim insta jak by co


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2018-07-10 08:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Filmiki obczajone juz dawno masakra siła dobry plan ewidentnie i dobry wykonawca ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
Obsewuję od pewnego czasu. Jest potencjał!
Dodaję do powiadomek.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Polskikoks
Obsewuję od pewnego czasu. Jest potencjał!
Dodaję do powiadomek.
Powodzenia!


Dziekuje bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
2 dni temu robiłem ciągi, poszło
280x1
285x1 zrobiłem ale jak już wyprostowałem to się wyślizgnęła u góry czyli spalone podejście
300x1 w paskach


Dziś porobie jakieś akcesoria, a jutro ciężko siady prawodopobnie.
Klatka jeszcze odpoczywa. Boleć w ciągu dnia nie boli... ale po wejściu na 100kg+ jest dyskomfort.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium