SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 338600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
Tydzień 2
Poniedziałek sesja objętości

MP KB28 lewa 14x6 + 5 + 7x4 + 3; prawa 17x6 + 3x5 + 3 = 120reps (na rękę) 65min.
One leg deadlift KB28+24 3x5

Serie lewą i prawą robiłem na przemian. Cisnąłem po 6, czyli powtórzenie więcej niż w zeszłym tygodniu, bo wymyśliłem sobie, że zrobię tylko jeden cykl 4-tygodniowy tego programu a później zmienię na inny. Dlatego w przyszłym tygodniu podbije do 7 powtórzeń w serii a w ostatnim zredukuje do 5.
Prawą udało się zmieścić w godzinie.

Na koniec robiłem one leg deadlift, chyba pierwszy raz w życiu... Stwierdzilem, że może pomoże w pistoletach. Plery już nap*****laja, chociaż rozciągnąłem. Pewnie za duży ciężar zgwałcił technikę i pozostaje się modlić, by nie urodziła się z tego jakaś kontuzja.

Do miski nadal wpadają różne frykasy, jak ciasto domowe, alko, czy czekolada. Z czystej miski ledwo mi 2500 kalorii wchodzi.

Dzisiaj zrobiłem mały eksperyment - zainstalowalem apkę, która informuje, ile wody pić. Wyszło mi ponad 3 litry, więc cały dzień piłem i sikałem na przemian i jestem gdzieś na 70% może... :D

Mam zamiar porobić badania na teścia, kortyzol, cholesterol i tarczycę, jak pójdę oddać krew, może uda się to załatwić za jednym razem. Albo coś się okaże, albo już nie będę mieć wymówek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
Środa różności

TGU KB28, KB32, KB36, KB40, KB44
eTGU 2x KB44
Snatch KB28 15:15 20x5 = 100reps/ 10min

Turki wchodziły coraz lepiej, chociaż ciągnie tu i tam, przyda się rolowanko. Przy kolejnych podejściach pod 44 już było ciężko, bo już bolało na przedramieniu. Te eTGU, to moja nazwa dla Turka, gdzie w pozycji stojącej wolno opuszczam kettla do rack position, czyli faza ekscentryczna od military press.
Rwanie dzisiaj w seriach po 5 (ostatnio było 6). Zabieg celowy, bo w sam raz te 3s na rep mi pasują do tego ciężaru. Wystarczająco mocno poczułem, więc raczej będę zwiększał ilość serii niż powtórzeń w serii.

Miska nadal kwiczy, ale mam nowy plan zmierzę się z dietą zbilansowaną. Na horyzoncie wyjazd integracyjny w weekend, w kolejny wizyta nad morzem, więc nie wiem kiedy wystartuje z nią na poważnie... ale plan jest!

Jutro podciąganie i nogi, raczej delikatnie, bo w piątek po raz pierwszy od dobrych kilku lat mam pograć w piłkę i to firmowy turniej od razu. Jaram się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dieta zbilansowana? To taka dieta ni w ch** ni w oko
Może lepszy byłby CBL?
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Co tydzień jakaś integracja... Co tydzień zmieniasz pracę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
_Szajba_
Dieta zbilansowana? To taka dieta ni w ch** ni w oko
Może lepszy byłby CBL?


Może tak, wypróbuję i to :) wpierw muszę się wyedukować, bo bez google bym nie wiedział, o czym piszesz. Ogólnie zbilansowana, mam na myśli, że białko, węgle, i tłuszcze w każdym posiłku, co 3-4 godziny - chcę się przekonać, czy wtedy jestem w stanie poskromić apetyt na słodkie i inne. Z tymi ładowaniami jest tak, że się otwiera jakieś okno i można ładować do bólu co się chce, i później to okno nie chce się domknąć...

Panteon, nie trzeba zmieniać roboty, by się ze współpracownikami integrować. Przynajmniej z takiego założenia wychodzi mój obecny pracodawca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
Czwartek

Pistol KB24 5x1
Front Squat 2KB28 x5, 2KB32 x5, 2KB36 x5
Pull ups 3x5
Chin ups 3x5

Te 5 singli nawet weszło. Może w przyszły tygodniu sprawdzę się z 28. Fronty z zatrzymaniem na dole tak 2s, dobrze wchodzi, a z 2x 36 już ciężko. Jutro wyjazd, więc pozostałem przy 3 seriach. Podciąganie na koniec w dwóch wariantach też dobrze wchodzi, chodź gdzieś posiałem łańcuch a na szybko nie miałem czym ciężaru podwiązać, więc znowu bez obciążenia. Od przyszłego tygodnia jakieś single z ciężarem muszą tu wchodzić.
W sobotę będę musiał się sprężyć, by wykonać trening a i tak stoi pod znakiem zapytania... coś się wymyśli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
Jednak się dziś nie ogarnąłem i trening zrobię jutro. Za to się pochwalę: mam nowy odważnik. Do końca roku musi wejść w TGU. :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Gratuluję nowego członka rodziny!!
Jaka to marka? Gdzie i za ile?
Możesz wrzucić fotkę z 24 ckb dla porównania?


(planuję 36kg na 36 urodziny - cienizna nie?? )


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-09-16 20:54:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
36 to z CKB, ew. z girya.com.pl. fajnie, bo dokładasz rzepy i masz też 40. :)

Ja w tej chwili nie mam Bestii, którą mogę uzyskać dokładając rzepy do 44. Nową kulę muszę zważyć, bo Bestię sprzedałem, gdyż miała niedowagi 0,5kg.

Kupiłem tu https://www.strengthshop.de w dobrej cenie, a transport ogarnięty przez jadezabiore zamiast 50euro wyszła 100 :)

Na girya pojawiły się 56kg, ale to za duży przeskok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
CKB drogo - 455zł z wysyłką...
GIRYA - 245+ wysyłka (chyba 30zł) czyli poniżej 300zł; atrakcyjnie, ale boję się jakości i chyba bym w CKB uderzał..

Wrzucisz fotę, żebym zobaczył jakie to monstrum?

Chociaż mam zdjęcie z 60 z INTRO i w sumie kula nie jest jakaś duża. Monstrualnie duża
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium