SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173687

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7906
eminem16 - szczerze nie polcam ,popalisz sobie tylko mięśnie,nawet na rzeżbe to przesada.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 757
Tomaszu dzieki za małe wskazówki, na pewno w przyszłości bardziej je wykorzystam, im wiecej rozmawiam z profesjonalistami to metody i sposoby na ten sam cel są często znaczne i różne, wiem że trzeba sie obserwować i dopasować wiele wskazówek pod siebie, teraz został mi tydzień do zawodów i o dziwo na diecie tłuszczowo białkowej podskoczyła mi waga przy redukcji tłuszczu,od ostatniego miesiąca.. teraz zostanie tylko mądrze pozbyć sie nadmiaru wody i doładować weglami..
- czy w ostatnim tyg.odstawić wszystkie suple co trzymają wodę ? np( glut, witaminy) ?
- kiedy najlepiej przy mojej diecie tłuszczowej ładowac sie weglami??
Dzieki i do zob..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
a tylko po jednym ćwiczeniu? jestem juz zaawansowanym ćwiczacym (rok stazu okolo) i czy znasz jakies fajne metody cwiczenia? np. wyciskanie na klatke płasko tak, że w połowie opuszczzania zatrzymujesz na 1s i potem dalej w dół? jakie znasz techniki zaawanasowane ktory warto by polecic?

aaa

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1883
witam. mam pytanie :d lepsze efekty beda jesli bede bral bcaa tylko przed silka, czy jak bede bral codziennie?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 177 Napisanych postów 36566 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 113982
bcaa okołotreningowo
eminem-1rok staży to nie wysoki stopień zaawansowania
ja ćwiczę 5 lat a uważam się za początkująceg.

no, ale czekajcie na odpowiedzi Tomka.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
heh... King_Odin - wiesz to jest w zależności jak do tego podchodzisz... ja podchodze z pasją i nie ide trening marudząc... nie olewam zadnego powtorzenia < takie jest moje podejscie i dlatego sie uwazam za zaawansowanego ale po czesci dobrze to ujales niewyoski poziom zaawansowanego... pozdrawiam

aaa

napisał(a)
Początkujący
SUPLES-mysle że napewno ładowanie węglami,co do suplementów napewno wiekszośc odłozyc tj,gluta,spalacze tłuszczu,witaminy,a przedewszystkim jeśli masz jeszcze w składzie nawet vitargo.

napisał(a)
Początkujący
eminem16- powiem tak co do metod to jest ich cała masa,każda zmiana czasem jest potrzebna nowe bodżce to super sprawa i nie ważne czy bedą to nie pełne ruchy,czy przerywane w połowie i do pełnego,czy zmienisz szerokośc,ew.kat łąweczki kolejnośc cwiczeń a może poprostu zrobisz serie łaczoną,wszystko to ma sens oczywiscie w jakimś juz około rocznym stażu albo i wiecej chodzi o doswiadczenie by zrobic i próbowac wykonac to prawidłow i w pełni wykozystac te zmiany a nie odwrotnie.

napisał(a)
Początkujący
blayser-bcaa najlepiej przed i po treningu.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1883
ale ja pytam czy brac tylko na silke czy np na basen i skok wzwyz tez? a bralem bcaa przed silka i bialko po
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

20 rzeczy, których nigdy nie powinieneś robić w komercyjnej siłowni 20 rzeczy, których nigdy nie powinieneś robić w komercyjnej siłowni Proteinowe chia Proteinowe chia Alex Woodson - życie zaczyna się po 40 Alex Woodson - życie zaczyna się po 40 35 wskazówek kulturystycznych dla Twoich mięśni 35 wskazówek kulturystycznych dla Twoich mięśni McKenzie Flinchum - elastyczna crossfiterka McKenzie Flinchum - elastyczna crossfiterka Arat Hosseini z Iranu i jego niezwykłe zdolności! Arat Hosseini z Iranu i jego niezwykłe zdolności! Torcik MangoLOVE Torcik MangoLOVE Legenda boksu Oscar De La Hoya i sex taśma Legenda boksu Oscar De La Hoya i sex taśma