SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
widze sami gangsta w tym temacie chyba siedzą...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
QUEBLO przeczytałem tylko ostatnią stronę, ale też mi się tak wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
chlopaki trzeba myslec a nie rzucac sie od razu z piesciami bo sie pomachalo sztanga czy pokopalo w worek ile ja widzialem takich kolesi co uwazali sie za rambo a byli niczym.. zamiast ich bic odwrocilem sie i poszedlem w swoja strone bo żal oczywiscie mowie oprocz wyjatkowych sytuacji kiedy trzeba zadzialac ale jak sie mysli to jest malo takich

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
A co mam go potem z kumplami szukać??????? To jak go dorwiemy to on dostanie a 2 dnia ja i będzie tak w kółko a jak się go wsadzi do samochodu , oczywiście mnie tam nie będzie przewiezie się go 4 razy dookoła miasta , postraszy to może zryje mu to banie że lepiej odpuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Masa, a myślałem że ty gdzieś pod Berlinem siedzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
No po prostu rewelacja. Jak go już wyrzucicie z tego samochodu, pójdzie na policję, Twoi kumple zostaną oczywiście zgarnięci (znajdą ich bez problemu, choćby po samej bryce i rysopisach). Wtedy nie licz, że któryś nie pęknie i Cię nie sypnie. A wtedy masz o wiele bardziej przegrabione, niż za zwykłą bójkę między dzieciakami. A nie zdziw się, jak lokalna prasa zrobi z Ciebie co najmniej szefa lokalnego gangu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Fakir-na początku gdy czytałem Twoje posty,to wydawałeś się być rozsądnym gościem,teraz pseudogangsterką mi podchodzisz...


Co do rad.Dostałeś już kilka.Nie wiem,czemu tak unikasz Policji,po to są,żeby tłumić g**** w zarodku,a jak nikt tego nie zgłasza,to później jest na niektórych osiedlach,tak jak jest czyli klimaty kozacko-ganstersko-chwdpowskie i ganianie kilku na jednego.Pisałeś,że jak Ty byś go dorwał(rozumiem,ze spuścił mu łomot),to on by poleciał,lub jego matka na Policję.Więc w czym problem?Możesz pójść złożyć zawiadomienie,że Cię straszy kolegami,grozi Tobie.Spojrzenia innych Cię będą boleć?I teksty za plecami?Ja bym to olał,jeśli chciałbym mieć spokój...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
ulala od 2 h dowiedziałem sie ze jutro bd miał problem.... brat tego kolesia co chciał odemnie kase powiedział mi dzis ze jutro rano bd stał obok mojej chaty po siano... koles nie jest pionkiem tzn umie sie bic ...jest w moim wieku ...na 70 % dostał bym z nim w honorowej solówce....i oto mam pytanie do użytkowników owego forum.... dać kase? wyskoczyć na solo? poczekac jak pierwszy mi wy***ie i w samoobronie zniszczyć go prętem / kamieniem/zapalniczką? czy moze wydygać tzn nie wychodzic z domu choc to i tak nie ma sensu bo mnie dopadnie jak nie jutro to za tydzień..../ czy powiedzieć mu wprost zeby mi dowalił bo i tak za 30 min ide do szpitala na obdukcje lekarską to plus groźby , wymuszenie zrobi mu niezły sajgon... na kuratorze sie nie zakończy .../ oczywiscie kasa rośnie i nie chce być frajerem wiec to raczej nei wchodzi w rachube a jego teksty o sprzedarzy długu moze se wsadzić w ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
dobra zamykam temat....po problemie dosłownie 5 min temu koło chaty dostałem od niego na solo ....;/ walka trwała może z 3-4 min poddałem sie bo juz nieźle wyłapałem i mecz chciałem obejrzec :D mam podbite oko i rozwalone obie brwi koleś chyba coś z nosem myslałem ze po ciosie w nos bd ko ale koleś bił sie dalej;/ masa robi swoje .... lowkicki nic nie pomogły!!!! wogole nie zastosowałem zadnego kopniecia z tkd ;/ stres zrobił swoje .... 5-8 cm wzrostu i 15 kg wagi robi róznice....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-27 20:50:04

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium