SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441451

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
jeżeli Cie prześladuje to zapisz się na jakieś samoobrone/karate ew kickboxing wystarczy pare dni nauki i mozesz mu bez problemu nakopwać, technika > siła sam wiem bo mialem kolege w ktory chodzil pare lat na karate i nikt mu nie podskoczył zastanow sie czego ludzie potrafia cwiczyc cale zycie jak wystarczy pare dni nauki? Twój kolega chodził pare lat a nie pare dni to jest raz a dwa ze jest niestety z tego co wiem jest na odwrót sila>technika

Zmieniony przez - _radek w dniu 2008-09-25 19:49:17

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Panowie bez off topu,było wiele dyskusji w wielu tematach czy ważniejsza jest siła czy technika,nie widze sensu by kolejnego tematu na to marnować.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Qeblo: sorry chcialem tylko kolege wyprowadzic z bledu ze po paru dniach ma sie taka technike ze sila nie gra roli (tu chyba nie ma o czym dyskutowac?)
lolek: z tego co piszesz to ten typ moze byc tylko mocny w gebie i jak nie chcesz byc popychadlem to masz 2 wyjscia:
1) byc tzw konfidentem (tak wszyscy mowia ale czy to zle ze nie chcesz w szkole byc ponizany? konfident wg to ktos kto donosi na kolegow i ma z tego jakies korzysci) mozesz byc nie lubiany i dostac od niego za to
2) postawic sie mu, z tego co piszesz to ten typ moze spasowac i dac Ci spokuj... jak nie to tu terz mozesz dostac

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
jak tak patrze teraz to rzeczywiscie czasy w ktorych nie mialo sie tej masy byly ciezkie



jak jestes z gdanska to napisz umowimy sie wpadne do ciebie do szkoly i go ustawie razem z jego kolegami

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
najlepsze rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
mm22 niestety niejestem z Gdańska jak wcześniej w innym temacie napisałem jest z małego miasta na Lubleszczyznie 40km od Lublina ;/

Mi ni nia xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ogolnie moim zdaniem powinienes pojsc do dyrekcji

jak ktos powiedzmy z klasy zarzuci ci ze jestes konfident to

mozesz to olac bo sam by sie pewnie zesral jakby go jakies scierwa gnebily

nie jestes zadnym konfidentem (bo konfident to np u******la przyjaciela, kolegów ot tak) tylko bronisz swojej wolnosci

pamietaj ze nikt nie ma prawa na nia wjezdzac

zglaszasz sprawe i masz spokoj.

a termin konfident to wlasnie wymyslili tacy d****e co to zaczepiaja/kroja ludzi w grupach

tylko oni sa zbyt tepi zeby odroznic kogos kto wsypuje kolegow od kogos kto poprostu szuka pomocy i sie broni - czyz nie mam racji?


Zmieniony przez - mm90 w dniu 2008-10-03 09:56:35

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
masz
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 292

"Cause sometimes you just feel tired,
feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 208
a co zrobic w takiej sytuacji....??
mam 13 lat 172cm 60kg

ustawlilsmy sie z kolegami pod szkołą bo jechalismy na mecz i patrzymy idzie 2 typów z dziewczyna (ta dziewczyna nie zdała ale chodze ze mna do klasy) i tam patrzymy sie na nich i oni na nas i cos mamrocza pod nosem ze nam w******la ale dobra podeszli do nas i gadala na ***a sie patrzymy nas z 7 było no to ja tam stoje teszta dygawy ale dobra i co zrobic w takiej sytuacji jakby sie chceli klepac bo zgrywali kozaków ostrych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium