SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Ale jaki honor? Co jest honorowego w pluciu obcym ludziom na koszulkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zachowanie typu "zesram się a nie dam się"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Tyle, że on już się "zesrał", a jak tamten się odwrócił, to mu napluł na koszulkę i uciekł. Powtarzam, co tu honorowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
Wiem, że czasem duma nie pozwala jak masz 19 lat ustąpić 17latkowi ale w tym wieku niewiele to znaczy. Czasem są 12-latkowie ze starszym bratem ustawieni, których też nie powinno się ruszać. Po prostu mu odpuść jak zależy Ci na Tobie i Twojej dziewczynie. Bo obawiam się, że to Ty możesz być w gorszej sytuacji. Owszem jesteś odważny (niektórzy powiedzą i głupi), ale to nie o to chodzi, żeby kozaczyć. Szczerze mówiąc współczuję przygody. Jak ktoś jest pełen spokoju i w ogóle zachowuje się jak on to znaczy, że jest ustawiony. Znam paru takich, żyję z nimi w pokoju, ale wiem jacy są :D Trochę się rozpisałem, ale moja rada jest taka - staraj się z nim pogadać albo go unikaj. Oklepanie go to jest najgorsze chyba co możesz zrobić, chyba, że chcesz potem mieć dosłownie Lany Poniedziałek Posłuchaj się tych naszych rad, czasem warto odpuścić w takiej sytuacji, Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
Zmieniony przez - pastek w dniu 2010-04-05 20:50:58

Zmieniony przez - pastek w dniu 2010-04-05 20:51:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9408
Czasem są 12-latkowie ze starszym bratem ustawieni, których też nie powinno się ruszać.

mnie jeden 13latek z kolegami po 20pare lat ganiał

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
Więc widzisz o czym mówię :D Na osiedlu mają tam znajomych i to wykorzystują. A co do znajomego z "łezką pod okiem" To może chodzić (i pewnie chodzi) o byłego więźnia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9542
zależy czy lezka jest wypelniona czy tylko kontur jak kontur to ze zmarla mu bliska osoba a jak wypelniona to daleka albo na odwrot nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2498
Ja za to znam takiego typa co ma brata laczka i nieraz idą na miasto. Brata puszcza przodem, sam idzie kilka metrów dalej od niego i czeka, aż go ktoś zaczepi.

A co do łezki to ja słyszałem/czytałem, że łezka to oznaka zapoznania z najbardziej intymnymi obyczajami więziennymi... tzn. mydełko.

Wydaję mi się, że mają różnorakie znaczenie... Zależne od kształtu i umiejscowienia na twarzy. A jaka jest prawda to nie wiem.

Historia kolegi niczym z filmu. Nie mi oceniać czy to prawda czy nie, ale reżyserowie muszą się czymś inspirować.

Oglądnij W-11... to taki tutorial postępowania z takimi sytuacjami... <joke>

Tak na serio to nie wiem jak Ci można pomóc. Lepiej żeby Cie przekopali, niż wywieźli do lasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Tej spece, kilka tematów niżej:
https://www.sfd.pl/zycie_wiezienne,symbole_i_takie_tam_...-t97269.html

244 strony o tym, a ci się zastanawiają, co łezka znaczy...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium