SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388569

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tak - ale jak myslisz ile razy moze/mozna odpowiadac na te same pytania?
temat jest odnosnie J/NJ a nie czy pic bialko po treningu czy moze bcaa czy moze bcaa z bananem a moze bialko + carbo
od tego sa inne tematy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
podwieszenie samej koncepcji w jakimś jednym temacie + wstęp itp oszczędziłoby wiele nerwów oraz wyjaśniło większość spraw. wchodzą ludzie i niestety zadają tysiące pytań.

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6228
I tak i tak chwała Biniowi za to że mając tyle obowiązków na głowie jeszcze tu zagląda i promuję swoją alternatywna drogę.
BTW. Właśnie czytam body perfect i kurcze już nie mam zamiaru czytać literatury konkurencyjnej mimo że promowana jest tutaj jedna marka. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Ło. Dzisiaj przeszedłem 23 godziny postu bez uczucia głodu. Już chyba nawet nie wiem, jak ono wygląda.

A napisać coś muszę, bo powiadomki przychodzić nie będą :D

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ile zmiesciles kcal w ta 1h?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
~1850. To jest 350 kalorii mniej niż moje zapotrzebowanie. Redukcja.

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
hardkor jak dla mnie
jak samopoczucie i fukcjonowanie w ciagu dnia?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak dla mnie to tez hardcore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Po treningu staramy się zjeść całe zapotrzebowanie ww ( w moim przypadku jest to około 150gr makaronu/ryżu) i dużo białka. Dopiero później jemy całą resztę białka i tłuszczy???

nie ma koniecznosci rozlacznego budowania posilkow
raczej z przewagami jakis skladnikow w odpowiednich porach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o jeżeli mam wyliczone zapotrzebowanie na tłuszcze w wysokości 130gr to jak wygląda sprawa np z takim serkiem camembert (czy można ??? - oczywiście reszta to zdrowe tłuszcze : migdały, oliwa z oliwek, masło orzechowe)lub odrobiną majonezu :) powiedzmy 20-30 gr.

a pytanie brzmi ...
jak ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

WHEY premium