SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243711

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Czyli sołtys dobrze zrozumiałem , kazde cwiczenie robić po 10 razy i mają być 3 serie na dzień tak ? i jak to sie robi 2 dni max 3 w tygodniu to ja bede robił we wt i śr. po siłce .pytanie jeszcze, ile odstepu czasu ma byc pomiędzy seriami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
nie ma tu jakiejś reguły, chwile oddechu złapiesz i jedziesz, dobre pół minuty i rób. Brzuch regeneruje się najszybciej więc nie trzeba paru minut przerwy robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Czyli 2 dni w tygodniu robić, 3 serie szybkie pod rząd z minutą przerwy i wio ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
jak dla mnie możesz tak robić, 2-3 razy w tygodniu, poprostu jak poczuejsz że złapiesz oddech to ćwicz, ja brzuszki robiąc nigdy nie trzymam się jakoś czasu, wraca powietrze to jadę dalej i na efekty nie narzekałem gdy porządnie ćwiczyłem brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to jest obwod, czyli pomiedzy cwiczeniami nie ma przerwy, jest przerwa minuta pomiedzy obwodami.
wsad jest niesamowity, naprawde mega. Carter byl mistrzem mlynkow ale tutaj mamy szybka kontre + pol glowy nad obrecz...niesamowite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Czy air maxy nadaja sie do grania w kosza i biegania dużych dystansów jak i sprintów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
ja będe własnie częsciej to robił niz 3 serie, bo to sie robi szybko, to nie jest A6W co trzeba pol godziny robić bo 3 sek w kazdej pozycji dobija poprostu, a tutaj szybko sie zrobi poczuje sie brzuch i akurat za jakis czas znowu można zrobić , zalezy jak mi sie bedzie chciało robić,jak bedą chęci to czesciej niz 3 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Tylko po co więcej niż 3 serie ? Brzuch też potrzebuje regeneracji, w tym przypadku "im więcej tym lepiej" się nie sprawdza...

"Czy air maxy nadaja sie do grania w kosza i biegania dużych dystansów jak i sprintów?"

Nie szkoda Ci kasy ? Biegówki asicsa kosztują 150zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
albo w lidlu po 70zl jakas promocja jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Szukałem butów które by się nadawały i do skakania i w niedługim czasie zamierzam robić paki choć tu musze trochę jeszcze poćwiczyć i mam problem bo biegam w klubie i amatorsko gramw kosza i chyba bd zmuszony kupic sobie 3 pary butów ;< na długie i kolce na sprinty + do kosza jakieś sam nie wiem dobre ale tanie:P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium