SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie bylo mnie kilka dni a widze dzieje sie radzicie sobie wiec moge chwile odpoczac tez tyram 10 godzin w fizycznej pracy i da sie robic normalnie silowy trening, proponuje jednak ograniczyc do minimum wszystko. Skupic sie na podstawowych kilku cwiczeniach i do domu. Izotonik, tony weglowodanow i 5L wody to mus przy czyms takim. Oczywiscie duuuzo snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
sołtys jakbyś mógł zajrzyj do tematu ćwiczmy razem wyskok!-poprawiamy/układamy treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
siema chlopaki:)

wiec tak;)

w konkursie wzielo 12 osob. pepa,sledz,mario,eazy, ariel i ogolnie masa dunkerow;)

po kolei wsadzilem.

pod noga z narzutu- pepa probowale nie zrobil przez 2 rundy
windmill alley oop od kumpla zpod trybun
windmill lokiec z reki:)
dubble up nad arielem- pepa probowal tez 5razy i nie dal.
i na finale pompka z reki;)

i...... spudlowalem t duba na ktorym mialem oczy na obreczy i skonczylem prawie lokciem w ostatnim wsadzie...czyli najpewniejszy wsad. gdybym trfail to.... u know what i mean.

a teraz pare rzeczy wyjasnie.
wiekszosc skoczkow jest niesamowicie rozciagnieta!
pepa jest pod 185 i duzo wyzszy ode mnie;)

ariel skowronek ma 170cm. i naprawde grubo skacze i co? zrobil 3tyg boingverta hahaha. 120cm nigdy. ale pod 110 tak. ma 223 zasiegu przy swoim wzroscie mamy niemal identyczne lapy.

a teraz powietrzny. na zywo to jest taki zaj**isty gosc! ze sie w pale nie miesci! ile skacze? skakal tam raz glowa do obreczy co mam filmik i mial pare cm glowe nad obrecza 290cm. wiec jak widac 107 na hu****wym boisku pyknal wiec naprawde ;)

wielki chlop gabarytowo i cos ze 185.

ogolnie rozk***ilem kosmos. i ogolnie rozk***ilem sam siebie na koniec:) ale teraz to jeszcze zrobie wiecej skoka...
a kto skacze najwyzej;p? mam filmiki...i powiem ze....zreszta zobaczycie;p

i na koniec. lipek,sikora,johnny,ariel reszta najlepszych skoczkow rozciagaja sie cwiczeniami kadoura ziani 2x dziennie! w zyciu nie widzieli silowni. z miejsca gowole nie skacza jak ja czy powietrzny ktorzy mielismy kontakt z silownia.




Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-07-23 10:03:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Hadzbe o jakie cwiczenia kadoura chodzi? Masz film ?

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
No to widzę że show zrobiłeś niesamowite i szkoda tylko że ta jedna paka nie weszła(jak TY mogłeś tego nie trafić?! ;) ) a to oznacza że przypadło Ci drugie miejsce a Iron'owi pierwsze? Niespodziewałbym się że tak miejsca przypadną a tak...pozytywne zaskoczenie.

To że Oni nie mają styczności z siłownią jakoś mnie nie dziwi. Niektórzy po prostu mają ten wyskok i ciężka praca jest im obca.

No i właśnie, co to są za magiczne ćwiczenia? Sam z chęcią zaczne je stosować, a może coś dadzą.

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
Trzymajcie chłopaki filmik z SDC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
http://

Hadzbe jak dla mnie wygrałeś tym dubble upem :D i to jeszcze przy takiej specjalnie stworzonej ciszy :P Ogólnie super konkurs i mega paczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Hadzbe, Mario... Wy psycholeee Szkoda że kamerka jest tak od dołu ale tak czy siak widać windy

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
haha jaki kosz ale to dobrze, przynajmniej jest na co patrzec, widownia ma w dupie ile on ma cm a na wsady kazdy lubi popatrzec szkoda Damian ze sie nie udalo, moze gdybys inaczej rozlozyl wsady? (w sensie najlepsze na koniec)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium