SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Najważniejsze żeby się wyleczyło do sezonu orlikowego hehe!!!:)

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ja godzinę temu wróciłem z hali, wczoraj skatowałem nogi na siłce, dziś zakwasy kosmos.... a wyskok też kosmos xD szok, dynamika trochę słabsza, ale sama siła super, dziwna sprawa, mam nadzieję, że jak zakwasy zejdą, będzie jeszcze lepiej ;) pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Hadzbe ale zeby lydka byla elastyczna musi byc silna ogolnie autorowi nie chodzi o to ze lydka nic nie daja przy wyskoku, chodzi o to ze wazniejsze sa inne rzeczy jak staw kolanowy i biodrowy. A poza tym mowi ze lydka pracuja przy wielu innych cwiczeniach jakie oni robia na treningach. Osobiscie uwazam ze lydki maja wieksze znaczenie przy wyskoku z jednej nogi niz przy naskoku, ale jak to sie rozklada procentowo, ciezko stwierdzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
OnlyICanLiveForev3r burdel niesamowity w tym planie...tak ma byc:

pierwszy dzień:
podskoki ze sztanga na plecach 30% ciezaru z przysiadu 3x5
przysiad 5x5 progresja duzy ciezar
wykroki lub przysiad bulgarski 3 x 8 na noge
wspiecia na palcach 3x20 na noge
Unoszenie nóg w zwisie na drążku 3 x 20

drugi dzień:
Wyciskanie sztangielek na skosie 5x12-8
Pompki na poręczach(klata/triceps) 4x10
Wiosłowanie sztangielką (plecy) 4x8
Podciaganie podchwytem 4 x 10 (plecy/biceps)
Prostowanie ramion na wyciagu gornym 4x10 (triceps)
Uginanie ramion ze sztanga stojac 4x10 (biceps)

trzeci dzien:
power clean 4x4
push press 3x8
martwy ciag 5x5 progresja
Unoszenie sztangielek bokiem 3x10
ab wheel 3 x 10 (brzuch)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
co do łydek, popatrzcie na geralda greena, łydki ma cieniutkie na maksa



dla mnie myślę, że łydki dużo dają, szczególnie przy wyskoku z jednej nogi, jak zaczynałem moje pro treningi w domu :) gdzie podstawą były wznosy łydek to efekty jakieś tam były, ale łydki mam bardzo dobrze rozbudowane od małego, ale to myślę że dzięki graniu w piłkę nożną od małego do liceum
więc raczej nie ma zasady czy lepiej żeby łydka była napakowana czy cieniutka wg mnie :D

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Dzięki wielkie soltys88, SOG oczywiście przyznany.:] Mam jeszcze tylko pytanka-już ostatnie obiecuję:Ile czasu mam robić ten plan?Czy dzięki tym ćwiczeniom wyrobie sobie kaloryferek?-oczywiście do tego odpowiednia dieta.Czy w dni,w których nie mam treningów ani siłki mogę biegać tak około godzinki na poprawienie kondycji i spalenie tłuszczyku?-mam go troszeczkę na brzuchu.Czy ten plan jest odpowiedni dla rozgrywającego w kosza?Z góry dzięki i już was nie męczę .:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
O z racji tego że mi nie napisali planu, to sądzę że ten będzie właściwy i podłączam się do pytania ^

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-02-29 15:51:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kuubaz, miesni nie musza byc wielkie zeby byly silne. Masa to efekt uboczny budowania sily ale na dodatnim bilansie kalorycznym. Wystarczy popatrzec na trojboistow, w niektorych bojach ponad 3x swoja mase podnosza...Do tego dochodzi genetyka, ksztalt miesni...
He Got Game jakiego pytania?
OnlyICanLiveForev3r sadze ze 6 tyg + tydzien regeneracji bedzie ok. Kaloryfer zalezy glownie od diety, cwiczenia sa odpowiednie by zbudowac miesnie brzucha, kwestia jak bedziesz sie odzywial. Plan jest odpowiedni na kazda pozycje, poniewaz to sa cwiczenia ogolne, specjalistyczne bedziesz wykonywal na treningach kosza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
A jeszcze jakbyś mógł odpowiedzieć na pytanko odnośnie biegania w wolne dni od siłki i treningów około 1h.Chodzi mi o poprawe kondycji i zrzucenie tłuszczyku, który w małej ilości jest na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Jak masz treningi kosza i bedziesz robil te treningi to darowalbym sobie bieganie. Zarowno od kosza jak i od silki tluszcz bedzie lecial. Kwestia diety wszystko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium