SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Treningowy Karola Małeckiego na sfd.pl

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207126

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
bardzo dobrze bedzie na arnoldzie ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2191
poniedzialek klatka+biceps 1.wyciskanie sztangielek skos 4 x 12,10,8,8 2.rozpietki skos do gory 3x12 3.wyciskanie sztangi lawka plaska 4x 12,10,8,8 4.wyciskanie skos ujemny 3x 14,12,10 5.buterfly 3x12 biceps 1.unoszenie sztangielek w siadzie ze skretem 4 x 16,14,12,10 2.unoszenie sztangi prostej 3x 16,14,12 3.modlitewnik sztanga lamana 3x 14,12,10 C.D.N zaraz za duzo pisania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2191
sroda plecy+dwuglowe 1.podciaganie na poreczy 4x8 2.sciaganie za glowy wyciag gorny 4x 16,14,12,10 3.przyciaganie pioziome do brzucha 4 16,14,12,10 4.unoszenie sztangielki w opadzie tulowia 4 12,10,8,6 dwuglowe 1.martwy ciag na prostych nogach 4 x 12,10,8,8 2,unoszenie nog lezac na brzuchu przodem 4 x 16,14,12,10 lydki 1.wspiecia stojac ze sztanga 3x 20 2.wspiecia siedzac 3x25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2191
piatek barki+triceps+czworoglowe 1.wyciskanie sztangielek 4 x 16,14,12,10 2.unoszenie na boki stojac 4 x 16,14,14,12 3,unoszenie w opadzie sztangielek 4 x 16,14,12,10 czworoglowe 1.unoszenie nog siedzac maszyna 4 16,12,12,10 2,przysiady ze sztanga 4 x 16,14,12,10 triceps 1.wyciskanie sztangi lawka plaska waski chwyt 4 x 12,10,8,6 2,sciaganie drazka z gory nachwyt 4 x 12,10,8,6 3,francuskie wyciskanie sztangi lamanej lezac na lawce plaskiej 4 x 12,10,8,6 do czola
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2191
Czesc Karolu prosze cie o sprawdzenie tego treningu bardzo mi na tym zalezy,czy jest odpowiednia ilosc powtorzen i serii,i czy jakies czwiczenia zamienic na inne.
za odpowiedz z gory dziekuje
pozdrawiam SUPER FORMA
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19056
Karol - najlepszy zawdonik i najladniejsza sylwetka w PL, kurcze Tomek teraz mi da hehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15537
Karol jaka waga na powyzszych zdjeciach

Zmieniony przez - daniel7884 w dniu 2011-01-20 19:07:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6839
Karol forma MIAZGA te kable na barkach i kapturach to juz masakra a jeszce 6tygod wiec bedzie kosa 3mam kciuki.Mam pytanko do ciebie jakie cwiczenia polecasz na poszerzenie pleców na masie??i mam pytanie dotyczace bicepsa i triceps jaki trening polecasz aby je poruszuc do rozwoju jestem w okresie budowani masy jestem ciekawy jakie ty masz na to sposoby
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9227
muskula - na klatkę robisz 17 serii - to zdecydowanie za dużo. Ćwiczenia są ok. Zrób lepiej 3 ćwiczenia po 4 serie lub 4 ćwiczenia po 3-4 serii. Na bicepsy bardzo dobrze.
Podciąganie na drążku rób 4x maksymalna ilość powtórzeń. Zrezygnowałbym przy plecach z unoszeń sztangielek w opadzie, to ćwiczenie powtarza Ci się w treningu na barki. Rób je albo przy plecach, albo przy barkach. Łydki spokojnie możesz robić 2 ćwiczenia po 4 serie i nawet 30 powtórzeń. Na barki zrób jeszcze unoszenia sztangi lub sztangielek przodem w górę, na przednie aktony. Zapomniałeś też o kapturach - również przy barkach możesz je robić. Na czworogłowe zrób jeszcze wykroki chodzone - 16 kroków i więcej. Triceps ok, czasami zamiast jakiegoś ćwiczenia zrób pompki na poręczach.

daniel7884 - waga na powyższych zdjęciach 83kg.

czarny232 - na szerokość pleców podstawowym ćwiczeniem jest podciąganie na drążku - nachwytem do klatki i karku(tego ćwiczenia nie polecam - jest bardzo kontuzjogenne, tak samo jak wyciskanie sztangi na barki z zza karku), oraz podchwytem i ściąganie drążka wyciągu nachwytem i podchwytem. Pamiętaj, że plecy to duży mięsień i trzeba dać mu odpowiednie bodźce - duży ciężar i minimum 12 powtórzeń. Pamiętaj żeby atakować mięśnie pod różnymi kontami. Biceps - wszelkiego rodzaju ćwiczenia stojąc, na modlitewniku i na ławce skośnej, wtedy będziesz miał pewność, że bicepsy zostały dobrze przetrenowane. 12-16 powtórzeń. Tricepsy 8-12 powtórzeń większym ciężarem. Pamiętaj żeby zawsze była jakaś odmiana francuskiego wyciskania w leżeniu, siadzie lub stojąc, polecam również wyciskanie w wąskim chwycie na ławce płaskiej. Pamiętaj o pompkach na poręczach i prostowanie przedramion na wyciągu - nachwytem, podchwytem i z liną. Oczywiście zacznij od ułożenia diety, od której wszystko zależy - jest najważniejsza.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15537
83kg brak mi slow
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Stefan Rajewski, Natural Bodybuilding

Następny temat

FIT EXPO 2010 PRAGA

electro
Polecane artykuły