SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Karola Małeckiego na sfd.pl

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Dziękuję Wam wszystkim, również pozdrowienia dla fotografa
Dieta była podobna, ale kręciłem aeroby na masie.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no cieszy jeszcze bardziej sukces calej ekipy bo na roznych forach ludzie watpili w mozliwosci naszej reprezentacji a chloapaki pokazali klase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2191
Witam Karolu.mam do ciebie pytanie?jak podzielic caly rok na cykle,jak maja dlugo trwac te cykle?sila,masa rzezba?czy mam teraz szanse w tym okresie zbudowac mase miesniowa?czy lepiej zaczac budowac mase po wakacjach,czy jest dobra odzywka bialkowa protein 80 tam jest serwatka i bialko przeniczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powiem wam ze karol to nie tylko swietny zawodnik ale rowniez trener.. swietnie przygotowal swojego zawodnika do startu.. wiec jezeli ktos ma do niego pytanie moze liczyc na fachowa odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Byłem w sb na Debiutach, widziałem się z Natalią i Tomkiem, super było Was zobaczyć. Sebastian Szmyt, z którym przyjechałem zajął 3-cie miejsce w kat. do 90kg. Formę startową miał super - kilka miesięcy ciężkiej pracy razem ze mną. Przegrał niestety pozowaniem:( Następnym razem już się nauczy. Pozdrowienia - na Was zawsze można liczyć

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Cały rok na cylke to sprawa indywidualna, każdy robi inaczej i nie można czegoś takiego zaplanować schematycznie. Oczywiście można zrobić np. tak 1 miesiąc siła, 4-5 miesięcy masa, 3-4 miesięcy redukcja, kolejne miesiące roztrenowanie. Zawsze jednak wszystko wychodzi podczas takiego cyklu. Oczywiście, że możesz teraz bez żadnego problemu zbudować masę, zwiększ kaloryczność z węglowodanów i tłuszczu, a białko trzymaj na poziomie 2,5-3g/kg masy ciała i masa pięknie będzie szła. Każde białko, które zastosujesz będzie dobre. Bierz je rano i przed snem razem z masłem orzechowym, w ciągu dnia skup się na jedzeniu, ryż, makaron, kasza, ciemne pieczywo, ziemniaki, owoce, warzywa, mięso - kurczak, indyk, wołowina, wieprzowina, ryby, nabiał - twaróg, serki wiejskie, orzechy - włoskie, migdały, laskowe, olej lniany, z wiesiołka, z pestek winogron, oliwa z oliwek.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
teraz popracujesz z nim w kwestii pozowania i na polsce oby powtorzyl wynik ... widzialem pkt z debiutow nie duza roznica przegral 2 miejsce... wiec trzeba to nadrobic .. pozdrowienia i powodzenia i do zoabczenia za miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
To prawda przegrał nieznacznie, a forma była super. Przynajmniej wie teraz co to znaczy stanąć na scenie, a ledwo już tam stał
Jeżeli chodzi o treningi to wróciłem do treningów, nie są one zbyt ciężkie, ale nierobie serii podwójnych anie potrójnych, aeroby również kręcę i będę je kręcił. Zbędny balat nie jest mi potrzebny

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
masz prawo na to zeby trenowac bardzo delikatnie teraz a nawet jak zlapiesz zbedny balast to dasz sobie z nim rade jak bedzie pora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Dokładnie Treningi sprawiają mi wielka przyjemność. Wszyscy w klubie pytają, a Ty nie odpoczywasz? Cały czas trenujesz - właśnie teraz odpoczywam i się relaksuję. A komfort psychiczny - rewelacja.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stefan Rajewski, Natural Bodybuilding

Następny temat

FIT EXPO 2010 PRAGA

WHEY premium