SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Karola Małeckiego na sfd.pl

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Wczoraj byłem na depilacji laserowej w Instytucie Depilacji Laserowej - EPILO w Poznaniu. www.epilo.pl
Miałem wykonany zabieg na pachy, tors, brzuch i całe ramiona, przedramiona, ręce i barki. W sobotę jadę na kolejne zabiegi, całe nogi, łydki stopy, pośladki, plecy. Będę miał powtórzone zabiegi po przyjeździe z Arnold Classic. Polecam każdemu kto ma problemy z owłosieniem i chce się pozbyć włosów.
Czuję się dobrze i trzymam cały czas dietę, ciężko trenuję i się nie poddaję. Nie mogę przynieść wstydu.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powiedz jaki to koszt ???? ogolnie cale cialo zrobic i po jakiem czasie odrastaja ??? bo z tego co slyszalem to nie ma tak ze to juz na stale jak to czesto ludzie o tym mowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Miałem ten zabieg sponsorowany i ten w sb też będzie sponsorowany. Został rozdzielony na 2 razy ponieważ jest depilowane całe ciało. W zależności od organizmu trzeba powtórzyć zwykle około 5-6 zabiegów, w odstępie od 4 do 6 tygodni. Wtedy na pewno nie odrosną - Epilo daje swoją gwarancję. Moje włosy już podobno są osłabione, będę zdawał relację jak to wszystko wygląda i co z włosami. Jest to jednak droga impreza, ale jak włosy mają nie odrastać, to warto się zastanowić. Zwłaszcza kobiety, które walczą od lat z owłosieniem. Jeżeli ktoś pójdzie na taki zabieg z mojego polecenia to otrzyma 5% zniżki.
W moim przypadku cena katalogowa to:
- tors i pachy - 750 zł.
- nogi i ramiona - 1450 zł.

Wczoraj zrobiłem porządny trening klatki i bicepsów. Świetnie czuję mięśnie, które wczoraj pracowały. Dzisiaj czworogłowe i łydki:) Za 20 minut będę jadł 50g ryżu paraboiled, 150g tuńczyka, 200g białka z jajek w formie omletu, brokuły.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to raczej nie dla mnie ... chyba dla malej liczby osob to jest kto nie ma tego sponsorowanego ... bo to przeszlo 10 kola wiec ja wolalbym przeznaczyc to na przygotowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Również wolałbym przeznaczyć te pieniądze na przygotowania. Muszę jednak zaznaczyć, że już po pierwszym zabiegu włosy wolniej mi odrastają i są słabsze:) Zobaczymy co będzie jak poprawimy po Arnoldzie.
Ważę obecnie 83kg i wyglądam coraz lepiej. Zostało 6 tygodni i póki co wszystko jest ok. Mam nadzieję, że tak będzie do samego końca. Dostałem zaproszenie na Arnold Classic. Oprócz mnie starują jeszcze Mariusz Bałaziński i Jerzy Pisulski.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
January 11, 2011

Name IFBB National Federation: Polish Bodybuilding & Fitness Federation (PZKFiTS)
Team members:
Karol Małecki
Jerzy Pisulski
Mariusz Bałaziński

To Whom It May Concern:
Please accept this communication as our official invitation to the Team members of the PZKFiTS mentioned above, to attend and compete at the Arnold Amateur held in conjunction with the Arnold Sports Festival in Columbus, Ohio on March 3-6, 2011.
Hotel Accommodations can be made on the hotel page at arnoldamateur.com:

Hyatt on Capitol Square, 75 East State Street, Columbus, OH 43215 Reservation Phone: 1-888-421-1442 Reservation Weblink: http://***********/ArnoldHyatt Use access code: ABB2011MAR

The Westin Columbus, 310 South High Street, Columbus, OH 43215 Reservation Phone: 1-800-937-8461 Reservation Weblink: http://***********/ArnoldWestin No pass code required.

Both hotels are located in the downtown area and located on the shuttle route. Hotel rooms will sell out quickly. Please make your hotel reservations upon receipt of this letter. Important: Ask for the Arnold Amateur Bodybuilding Block when making your reservation.

We look forward to hosting the Polish Team at this international level competition.

Sincerely,
Bob Lorimer
Meet Expediter

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to bedziemy trzymac za was kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227


Wczoraj po treningu.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227


1

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227


2

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stefan Rajewski, Natural Bodybuilding

Następny temat

FIT EXPO 2010 PRAGA

WHEY premium