Wczoraj byłem na depilacji laserowej w Instytucie Depilacji Laserowej - EPILO w Poznaniu. www.epilo.pl
Miałem wykonany zabieg na pachy, tors, brzuch i całe ramiona, przedramiona, ręce i barki. W sobotę jadę na kolejne zabiegi, całe nogi, łydki stopy, pośladki, plecy. Będę miał powtórzone zabiegi po przyjeździe z Arnold Classic. Polecam każdemu kto ma problemy z owłosieniem i chce się pozbyć włosów.
Czuję się dobrze i trzymam cały czas dietę, ciężko trenuję i się nie poddaję. Nie mogę przynieść wstydu.
Miałem wykonany zabieg na pachy, tors, brzuch i całe ramiona, przedramiona, ręce i barki. W sobotę jadę na kolejne zabiegi, całe nogi, łydki stopy, pośladki, plecy. Będę miał powtórzone zabiegi po przyjeździe z Arnold Classic. Polecam każdemu kto ma problemy z owłosieniem i chce się pozbyć włosów.
Czuję się dobrze i trzymam cały czas dietę, ciężko trenuję i się nie poddaję. Nie mogę przynieść wstydu.
Get fit...
Be fit...
Stay fit!
www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl