SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Karola Małeckiego na sfd.pl

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz co nie da nie da... karol jest naprawde swietnym zawodnikiem.... moze kiedys caly hi tec team spotka sie na zawodach w kat open... ciekawilby mnie rowniez twoj pojedynek karol z tomkiem blaziakiem.... no mysle ze jeszcze sporo ciekawych pojedynkow przed nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Już był jeden pojedynek Małecki - Błaziak na MP w 2009 roku. Byłem wtedy bez formy i za bardzo nie wiedziałem o co chodzi Teraz jest zupełnie inaczej.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
faktycznie w kategorii 70... teraz obaj prezentujecie wyzszy poziom... chociaz dzieli was spora roznica wieku tomek juz po 40 a przed toba cala kariera co stawia cie w lepszym swietle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Tomek to świetny zawodnik i życzę mu zdobycie Mistrzostwa Świata. Każdy z nas o tym marzy. Muszę przyznać, że forma jest coraz lepsza, jestem dobrej myśli.
Dietę stosuję konsekwentnie i nie odpuszczam w ogóle. Jeszcze 5 tygodni.

Rozmawiałem z Robertem Piotrkowiczem i mówił, że ważny jest wcześniejszy przylot do stanów - co najmniej 3-4 dni bo inaczej forma na pewno !!! nie będzie zadowalająca - zwłaszcza nóg. Robert wie to z doświadczenia i obserwacji naszych zawodników przylatujących w ostatniej chwili na zawody AC i zdziwionych dlaczego forma jest fatalna i woda nie chce zejść spod skóry - radzi nie popełnić tego błędu, bo pozostanie tylko w pamięci rozczarowanie i zaskoczenie co było nie tak.

Dlatego ja ze swoim sponsorem lecę 28 lutego w poniedziałek, będzie czas na odpoczynek, trening, pójście do sklepu po kurczaka i ryż.
Cała nasza ekipa - zarząd i zawodnicy lecą 2 marca w środę - pozostaje mi tylko życzyć powodzenia.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2191
Czesc Karolu mam pytanie?Jaki wplyw ma nietrenowanie nog na ogolna mase miesniowa,slyszalem ze jak nog sie nie bedzie trenowac to trzeba zapomniec o rozwinieciu gornej masy miesniowej.Jaki trening bys mi zaproponowal na rozbudowanie nog?jakie czwiczenia wykonywac twoim zdaniem ilosc powtorzen i serii? za odpowiedz z gory dziekuje! pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
To prawda co napisałeś. Cała Twoja sylwetka nabiera kształtu poprzez nogi i utrzymuje całą sylwetkę. Widziałeś kiedyś chłopaków ćwiczących w spodniach - pewnie chowają tam słabe nogi, albo na plaży takich co mają dobrą górę a słaby dół. Jak to wygląda - śmiechu warte
Pamiętaj o podstawowych ćwiczeniach jak przysiady z tyłu i przodu, wypychania na suwnicy, wyprosty i uginania na maszynach, wykroki, martwe ciągi.
Czworogłowe uda 3-4 ćwiczeń, 4 serie po 8-30 powtórzeń.
Dwugłowy uda 3 ćwiczenia, 4 serie po 12-20 powtórzeń.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no jeszcze kilka ciezkich kreningow pozniej bardzo delikatnie... pozdro i uwazaj na siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Wszystko co robię - robię rozważnie i uważam na siebie, nie są mi potrzebne kontuzje. Treningi jeszcze mam bardzo ciężkie.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to dobrze zeby na dwa miesiace przed nie zaczynac zbyt luzno bo miesnie zaczna sie robic plaskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2191
Karolu dziekuje ci za odpowiedz wczesniejszego pytania.Powiedz mi Karolu jak to robic zeby miesnia byly bardziej nabrzmiale a nie takie plaskie,male?moze zla dieta?trening?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stefan Rajewski, Natural Bodybuilding

Następny temat

FIT EXPO 2010 PRAGA

WHEY premium