Mam pytanie:
Jeśli nie mam możliwości biegania w związku z kontuzją (nie mam więzadła krzyżowego póki co czekam na rekonstrukcję [jeszcze pare ładnych miesięcy]), a chcę jakoś zastąpić aeroby, chodzi tu o spalenie resztek tkanki tłuszczowej z brzucha (a więc zgodnie z tematem wyrzeźbienie) to czy wykonując zestaw ćwiczeń np. ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia z kettlle bellem, pompki, podciąganie, walka z cieniem, ćwiczenia z therabandami lub większym obciążeniem - i wykonując dużą ilość powtórzeń z małym czasem przerwy, będą to ćwiczenia areobowe? Warunki wydają się spełnione dużo mięśni zaangażowanych w każdym ćwiczeniu czas grubo mi wychodzi ponad 40 minut... ale nie chcę się zbędnie katować.
Jeśli nie mam możliwości biegania w związku z kontuzją (nie mam więzadła krzyżowego póki co czekam na rekonstrukcję [jeszcze pare ładnych miesięcy]), a chcę jakoś zastąpić aeroby, chodzi tu o spalenie resztek tkanki tłuszczowej z brzucha (a więc zgodnie z tematem wyrzeźbienie) to czy wykonując zestaw ćwiczeń np. ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia z kettlle bellem, pompki, podciąganie, walka z cieniem, ćwiczenia z therabandami lub większym obciążeniem - i wykonując dużą ilość powtórzeń z małym czasem przerwy, będą to ćwiczenia areobowe? Warunki wydają się spełnione dużo mięśni zaangażowanych w każdym ćwiczeniu czas grubo mi wychodzi ponad 40 minut... ale nie chcę się zbędnie katować.