SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Krzychu - Gruby podejście pod 1/2 IM 2022 ;)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 568037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3905 Napisanych postów 3700 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 151192
14.09.2019

Klatka + plecy + ramiona:

1) Narciarz wstępne zmęczenie
32,5kg x15 x15 // 3sek negatyw + dopięcie
2) Butterfly wstępne zmęczenie
65kg x15 x15 // 3sek negatyw + dopięcie
3) Ściąganie nachwytem do klatki
100kg x12, 80kg x13, 60kg x16 // 3sek negatyw + dopięcie
4) Wyciskanie hantli skos+ głęboko
60kg x7,5, 50kg x12, 42,5kg x13 // 2sek negatyw
5) Przyciąganie rączek do bioder siedząc
40kg x10, 35kg x12, 30kg x14 // 3sek negatyw + dopięcie
6) Wyciskanie Hammer skos+
50kg x11, 42,5kg x12, 35kg x14 // 3sek negatyw + dopięcie, głębokie zejście
7) Podciąganie młotkowo
+5kg x10 , -8,75kg x11
8) Brama góra
15kg x16, 12,5kg x18 + 30sek stretch // dopięcie
9) Francuz ze sznurem zza głowy
40kg x10, 36,25kg x11, 32,50kg x12 // 2sek negatyw + dopięcie
10) Uginanie w bramie
15kg x14, 12,5kg x15 , 10kg x17 // dopięcie
11) Prostowanie z V
47,5kg x22, 43,25kg x25 // dopięcie
12) Spider curl
15kg hantla x18 x15 // dopięcie

Cardio 20min rowerek rano 15min rowerek postwo

Do przodu. Wyciskanie hantlami na skosie siła w przód wyraźnie, ostatnie na 60kg z pomocą w samej górze ruchu. Dipsy odpuściłem dzisiaj bo coś delikatnie prawy łokieć doskwierał. Natomiast z lewym nadgarstkiem już całkiem nieźle, trakcja robi robotę, już wiem co stosować jak ktoś do mnie z tym przyjdzie

Dzisiaj zjem sobie trochę sushi ze znajomymi ale jako zmieszczone w makro, natomiast jutro lecę na Diamonda do Czarka od Przemka trochę mu pomóc, nagrać i potem pewnie coś zjemy
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892890
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3905 Napisanych postów 3700 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 151192
Bilet mam kupiony już online, a o której to nie wiem jeszcze, jutro Czarek ma dać znać o której ma wyjście, chcę tak z godzinkę przed być. Mogę jutro po Ciebie przyjechać
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892890
No to by było idealnie. Bo Sylwia do mnie wpadnie, i planujemy po 12 jakoś się zwinąć, jak już będzie po obchodzie porannym. Tylko dzisiaj obczaje jeszcze czy da się jakoś przejść przez ogrodzenie, bo przez portiernie mnie nie puszczą...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4888 Napisanych postów 13129 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771258
Ja pyerdole przez ogrodzenie będzie skakał hahahaha

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892890
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4888 Napisanych postów 13129 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771258
Normalnie jak ucieczka z psychiatryka
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892890
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3905 Napisanych postów 3700 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 151192
Wczorajsze jadło (sushi zjadłem prawie sam wszystko, bo znajomi nie gustują (lol ), a koleżanka drobna jak skowronek i po ~10 kawałkach out, więc moje jakieś 50 ) + jeszcze kawałek brownie własnego wypieku + trzy kanapki co widać + butelka wina

I ku*wa 99,9kg dzisiaj, ze 101,7 z zeszłego tygodnia

Dzisiaj załaduje coś solidnie sobie, niebawem na targi z Rebelem szpitalnym.

...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - dziennik dragona

Następny temat

WIELKANOCNE NAGRODY

electro
Polecane artykuły