SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja pod crossfit.

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 769
Witam, mam pytanie dotyczące supli. Trenuje crossfit od miesiąca 5-6 razy w tygodniu, biorę bcaa i witaminki. Myslelem o dodaniu jakiejs lekkiej przedtreningówki typu vasobolan. Nie to ze nie chce mi sie cwiczyc i nie mam motywacji tylko chcialbym dzieki temu zwiekszyc efektywnosc treningów. Dietka jest, posilek przedtreningowy ok.
Dodam, ze jade na WOD'ach 'The Girls' i trening zajmuje mi 10-20min.
Pytanie - warto brac jakąs przedtreningowke do crossfitu?
1

"Always forgive your enemies, nothing annoys them so much".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
zwykłe mono ci wystarczy , nie szukaj nadwyżki marketingowej , i proszę przeczytać regulamin na forum .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Nie warto.

18 lat, ciało młodziutkie energi w uj.
Staż malutki, 1 miesiąc to takie liźnięcie crossfitu, więc pewnie i treningi nie są jakąś niebotycznie wymagające.

Więc od siebie ci poradzę, Zrobić zrzut z diety, a o ile jej nie masz to się zajmij nią, bo nawet Master Disaster Vasobolam V3.2 ci nic nie da, bez diety.
Tak więc dieta i progres w treningach, oraz systematyka, zrób najlepiej zrzut z diety na potreningu.pl, o ile ją prowadzisz?

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5014
5-6 razy w tygodniu. Jasne.
Zrób 2-3 porządne w tygodniu lepiej niż parę słabych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 769
DII - Dlaczego według cb wykonanie calego 'The Girls' (http://www.daimanuel.com/wp-content/uploads/2012/04/girls-WODs.jpg) w ciągu tygodnia lub 8 dni jest nie mozliwe? Co prawda niektóre wod'y skaluje np. Diane mc zamiast 110kg to 90, Elizabeth clean zamiast 65kg, 45, i barbara 4 rundy zamiast 5 . Myslę (byc moze sie myle) ze są to dobrze dobrane wod'y na początek przygody z crossfitem. Co masz na mysli pisząc 2-3 porządne ?

"Always forgive your enemies, nothing annoys them so much".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 769
http://www.daimanuel.com/wp-content/uploads/2012/04/girls-WODs.jpg 

"Always forgive your enemies, nothing annoys them so much".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5014
Napisz jak wyglądają te WODy, bo link nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 769
Angie
100 Pull Ups
100 Push Ups
100 Sit Ups
100 Squats

Barbara
20 Pull Ups
30 Push Ups
40 Sit Ups
50 Squats
Rest 3 Mins
Repeat All For 5 Rounds

"Always forgive your enemies, nothing annoys them so much".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 769
Chelsea
5 Pull Ups
10 Push Ups
15 Squats
On The Minute Every Minute For 30 Minutes.

Diane
21 – 15 – 9 Reps
225lb Deadlift
Handstand Push Ups

Elizabeth
21 – 15 – 9 Reps
135lb Clean
Ring Dips

Fran
21 – 15 – 9 Reps
Thruster 95lbs
Pull Ups

"Always forgive your enemies, nothing annoys them so much".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5014
Przepraszam, źle Cię oceniłem.
Są to oczywiście b.dobre WODy, dziwi mnie natomiast, że jesteś w stanie wykonywać je tak często w ciągu tygodnia.
Na Twoim miejscu wykonywałbym je max 4 razy w tygodniu, ewentualnie dodatkowo do nich biegał.
Bardzo łatwo w CrossFitcie się przetrenować.

Co do odżywek przedtreningowych polecam S.A.W Trec'a, możesz kupić na spróbowanie opakowanie 10g (jedna lub 2 porcje). Zawiera sporą dawkę kofeiny, więc nie używam go do "szybszych" WODów, bo serce wtedy wyskakuje, lecz do bardziej siłowych.

Pozdrawiam


Zmieniony przez - DII w dniu 2013-03-10 13:37:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie wydaje mi się, abys był w stanie wykonać 6 bądź co bądź wymagających treningów w ciągu 8 dni. Wykonaj 3-4 ale przyłóż się do nich na 100%.

Zadziwiające, że naprzyrodzoną wytrzymałość, szybkość i kondycje można spotkać na forum wyłącznie u początkujących. Osoby z kilkuletnim stażem ciężkich treningów maja o wiele więcej pokory i o wiele mniejsza fantazję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 769
Dzięki DII. Hubert jestem początkujący ale w Crossfice, dłuższy czas ćwiczę na siłowni i regularnie gram w piłkę i pływam więc moja kondycja, wytrzymałość i siła nie jest na aż tak "początkującym" poziomie. Co do sawa jest chyba z kreatyną a wolałbym coś bez,

"Always forgive your enemies, nothing annoys them so much".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

crossfir, szuki walki, odzywki

Następny temat

Przygotowanie do Crossfitu / Redukcja / PALEO / DT

Wiecej