SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzychu - Gruby podejście pod 1/2 IM 2022 ;)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Czy ci kichy nie dupną od tego mając wzjg xd

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Już ładowałem wino grudzień/kawałek stycznia i zero problemów. U mnie tylko meta powoduje rozpiernicz, no i oficjalnie jestem zdrowy to też inaczej niż u kogoś, gdzie są chociażby mikroskopijne nadżerki w błonie jelita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A dajesz probiotyki do tego? Wino jako tako znoszę, ale od mety apetyt siada i z brzucha robi się balon
i tu jedynie vivomixx pomaga.
Reszta probiotyków lipa.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2019-07-10 14:03:00

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
2 opakowania Sanprobi Super Formula 2tab dziennie i po skończeniu tyle samo czasu przerwy ile brałem, robię tak już trzecią turę (teraz mam "off"). Bez problemów, brąz piękny się formuję, bez wzdęć


Zmieniony przez - BroStyle w dniu 2019-07-10 14:03:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
BroStyle
Czy siedzi co ma siedzieć?


to też ale bardziej jak falki :D
no ja kolono niby mam w grudniu robić o ile do tej pory bedzie ok mam taka nadzieje ze bedzie
u mnie za to raz bez wzdęc innym razem sa i tez nie umiem tego wyczuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Mariano u Ciebie kolonki nie potrzeba, wystarczy sama sigmoidoskopia, mniej inwazyjne, krótsze i przyjemniejsze

Może jeszcze nie masz do końca zagojonej śluzówki, skoro codziennie jesz to samo to na produkty nie można zwalić przyczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
raczej jem to samo, czasem cos się zdarzy innego ale i czesciej sie coli napije itp, dziś o dziwo spoko ale ogólnie niech tak jest jak jest i bedzie ok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ale to zjecie coś ciężkiego np. Pizza i możecie mieć nagły nawrót?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Nieee, aż tak to nie. Gdyby tak było to co niedzielę jak masowałem bym miał nawroty

U ludzi z remisją (czyli ja i Marian) praktycznie nie ma to jednorazowego przełożenia, gdyby codziennie się jadło produkty, których się nie toleruje i nie trawi to wtedy dłuższa przygoda i może nastąpić nawrót. U osób, które są w trakcie zaostrzenia może to pogorszyć sprawę/utrudnić powrót do "normalności"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - dziennik dragona

Następny temat

WIELKANOCNE NAGRODY

WHEY premium