SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47129

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakich butów ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
noo bo dałem buty do naprawy :D znaczy zeby podkleił kawałek gumy na ciepło tam na czubek podeszwy zeby przedluzyc zywota buta a ja w miedzy czasie jakies nowe wypatrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
No ja robie nogi 5 razy dziennie...tzn trudno mowic, ze 5 razy dziennie, bo dopiero 2 razy zrobiłem. Dzisiaj za bardzo trening nie udany, bo sie najpierw w kosza pod domem zmeczyłem z godzine i od razu za trening sie wziołem + jeszcze zakwasy...

Mam pytanie, ale jestem zmeczony i nie chce mi sie pisac - napisze potem bo długie

EDIT: nieudany, bo sie do dupy robiło, ale zrobiłem cały oczywiscie

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-06-29 21:56:41

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie było to pyatanie?
Ja przed chwilą wrociłem z kosza. Grałem sobie w obciażnikach, fajnie czuć zmęczenie :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Jeszcze go nie zadałem - jutro napisze

ps: jak mozna grac w obciaznikach ? tzn jakich i na czym i co to daje ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dobra chciałęm sie upewnic jakie miesnie trzeba rozciagac po jakich cwiczeniach...czyli inaczej jakie miesnie pracują przy kazdym cwiczyeniu.

Wznosy na łydkach - łydki
Przysiad i przysiad w rozkroku - uda od góry
Wypady - uda od dołu
Podskoki - uda od góry i od dołu
Ćwierćskoki - uda od góry

Pisałem uda od góry i dolu bo nie wiedziałem jak to sie nazywa - ktore to 2 a ktore 4 głowe. Pewnie sie tam pomyliłem bo własnie nie wiem do konca.

Aha i jezeli chodzi o rozciąganie ud od dołu to mozna sie połozyc i przyciągnąć zgiętą noge jak najbardziej do brzucha i przytczymac - tak ?

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-06-30 07:49:33

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
czworogłowe są od "góry" a dwugłowe od "dołu"

rozciagac 2-głowe mozesz chocby stajac ze złaczonymi prostymi nogami i probowac dotykac ziemi jak najmocniej (ja akurat dotykam głową kolan [trza było sie podjarac ] )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Nie nawidze tego cwiczenia Nogi bolą wtedy jak ci.pa ! Nie dotkne całą dłonią ziemi, a o dotykaniu głową kolana to nawet nie marze

Ale chodzi mi tez oto, czy dobrze napisałem jakie miesnie cwiczyą przy tych cwiczeniach ?

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-06-30 09:00:07

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
w sumie tak tlyko w przysiadach w rozkroku tez ćwiczą dwugłowe uda a przy ćwierćskokach łydki troche aaa no i przy wypadach to pośladki i dwuglowe uda oczywiscie

Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2004-06-30 09:45:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pachwiny panowie, nie zapominajcie o tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium